Konzultace a projekce

Veškeré Vaše požadavky a případné projekty zpracováváme v profesionálním programu AutoCad 2002, který nám umožní zobrazit i přípojky vody, odpadu, elektřiny, plynu. Samozřejmostí je u tohoto programu zobrazení popisků zařízení a potřebných kót. Pro perfektní simulaci Vám umožníme 3D zobrazení, díky kterému uvidíte, jak bude Vaše kuchyň v daném prostoru reálně vypadat. Naší snahou je připravit pro Vás kuchyň přesně na míru tak, aby co nejvíce vyhovovala Vašim představám.

 

  • Projekty Vašich kuchyní Vám pomáhají navrhovat a reálně zpracovávat lidé, kteří sami prošli gastronomickým zařízením, toto prostředí perfektně znají a mohou tedy svědomitě říci, co se přesně k Vaší kuchyni hodí a co by bylo případně potřeba poupravit tak, aby výsledná kuchyň byla funkčně, ale i designově přesně vhodná pro Vámi zvolený prostor a pro Vámi zvolený typ gastronomického provozu.

  • Naše projekty vždy pečlivě konzultujeme s investorem tak, aby byl výsledný projekt šetrný k financím, ale velmi nesmlouvavý k výsledné kvalitě.

  • Jedním z nejdůležitějších článků Vaší kuchyně jsou bezesporu kuchaři, kteří tvoří gastronomické zážitky a proto je při přípravě projektu nezbytnou potřebou konzultace právě s nimi tak, aby i oni měli možnost vytvářet své budoucí pracoviště tak, aby jim vaření přinášelo radost, kterou vryjí puncem do výsledných pokrmů.

 

Jak se u nás pracuje? Fotografie z dílny

IMAG2124.png

IMAG2131.png

IMAG2128.png

IMAG2126.png