Myčky nádobí RM a RedFox

RM GASTRO nabízí tři řady profesionálních myček. Myčky QQ jsou určeny k mytí skla a nádobí. Konstrukce myček je celonerezová a jednoplášťová. Mytí je uskutečňováno vodou o teplotě 55 °C, která je přes filtry čerpána do vany. Myčky jsou vybaveny elektronickým panelem, který je snadno ovladatelný. Jednoduchost ovládání zkracuje dobu potřebnou ...


Zobrazit

RM GASTRO nabízí tři řady profesionálních myček. Myčky QQ jsou určeny k mytí skla a nádobí. Konstrukce myček je celonerezová a jednoplášťová. Mytí je uskutečňováno vodou o teplotě 55 °C, která je přes filtry čerpána do vany. Myčky jsou vybaveny elektronickým panelem, který je snadno ovladatelný. Jednoduchost ovládání zkracuje dobu potřebnou na vyškolení personálu a snižuje možnost omylu na minimum.

Typ NT 40 je jednoplášťový a je určen pouze pro mytí skla. Typy NT 50 a NT 50B jsou dvouplášťové a jsou doporučovány pro mytí skla a talířů. Všechny modely NT mají lisovanou mycí vanu pro co nejsnazší čištění. Při mytí talířů je nutné jejich opláchnutí tlakovou sprchou a odstranění hrubých nečistot. Myčky jsou vybaveny elektronickým panelem, který je snadno ovladatelný. Jednoduchost ovládání snižuje možnost omylu na minimum a dobu potřebnou na vyškolení personálu. Panel je vyroben tak, aby odolával stříkající vodě, pro zvýšení bezpečnosti je pod nízkým napětím.

Profesionální myčky řady TT určené do všech provozů vyžadujících bezchybné mytí, dodržování norem HACCP, vysoký hygienický standard a vysoký uživatelský komfort. Myčky řady TT jsou charakteristické masivní nerezovou konstrukcí z AISI 316 v plně izolovaném dvouplášťovém provedení s odhlučněnými dveřmi. Ovládání myčky je zajištěno přes dotykový panel SmartButton, vybavený digitálním displejem informujícím o průběhu mycího cyklu. Rychlý ohřev vody při napouštění mycí lázně. Program šetření energie – patentovaný, elektronicky řízený proces, který umožní nahřát myčku na správnou teplotu o 30 % rychleji, čímž ušetří pokaždé 10 minut. 

EquaLizer ® EvoLution 2® UltraRinse 2® SmartButton

Nový systém díky patentovanému dvoucestnému čerpadlu umožňuje snížit provozní náklady, zlepšit výsledky mytí, snížit hlučnost, snížit počet náhradních dílů.
Nový systém vypouštění odpadní vody: snižuje spotřebu vody, snižuje spotřebu detergentů, lepší výsledky. Nová technologie oplachu pro: zajištění konstantních mycích výsledků, snížení spotřeby vody, snížení provozních nákladů, snížení negativních vlivů na prostředí. Kontrolní panel „jemného dotyku“, který je srozumitelný a snadno ovladatelný. Několik funkčních kláves, světelných kontrolek a multifunkční displej s údaji o rychlém ohřevu a teplotě vody v mycí lázni a bojleru. 


Myčky nádobí RM a RedFox Počet produktů: 15

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek