Gastro bazar

Vybavujete gastronomické zařízení? V našem gastro bazaru ušetříte nemalé peníze!

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás užitečný gastro bazar, v němž za mimořádně výhodné ceny pořídíte kvalitní gastronomické produkty. Nabízíme vám starší, avšak funkční, velmi zachovalé a málo používané gastro výrobky. V nabídce bazaru si dobře vyberou majit...


Zobrazit

Vybavujete gastronomické zařízení? V našem gastro bazaru ušetříte nemalé peníze!

Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás užitečný gastro bazar, v němž za mimořádně výhodné ceny pořídíte kvalitní gastronomické produkty. Nabízíme vám starší, avšak funkční, velmi zachovalé a málo používané gastro výrobky. V nabídce bazaru si dobře vyberou majitelé či provozovatelé různých gastro provozů, jako jsou restaurace, kuchyně, kantýny, školní jídelny apod. Gastro bazar vám vychází vstříc pestrou škálou produktů, včetně nerezových, které se v gastronomických zařízeních dokonale uplatní.

Pohodlný a rychlý online nákup

Už nemusíte obíhat kamenné prodejny a shánět levné zboží. Gastro bazar, ve kterém nakoupíte online z pohodlí domova či kanceláře, vám ušetří nejen finanční prostředky, ale i drahocenný čas. Vybírat je možné z bohatého sortimentu! Náš gastro bazar vám například nabídne pevné podstavce pod myčku nádobí, pekařskou pec nebo konvektomat. K dispozici jsou vám i nerezové regály, stoly či dřezy (dvoudřezy).

V sortimentu našeho bazaru naleznete také chladicí skříně, zařízení pro tepelné opracování, mycí techniku, fritézy, výrobníky filtrované kávy a mnohé další gastro vybavení. Gastro bazar obsahuje pouze kvalitní produkty, které vám budou perfektně sloužit. U každého námi nabízeného produktu je uveden podrobný popis, včetně názvu výrobce, technických parametrů a možností využití. S výběrem vhodného gastro vybavení vám personál našeho e-shopu kdykoliv a ochotně pomůže!


Gastro bazar Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek