Horkovzdušné pece, trouby

Jste- li majitelem ať již menšího či velkého gastronomického provozu, pak pro Vás bude nepostradatelným pomocníkem právě horkovzdušná trouba, u které je hlavním rozdílem od elektrické trouby způsob ohřevu. Horkovzdušná trouba má své vlastní topné těleso a teplo, které vyrobí se pomocí ventilátoru rovnoměrně rozprostírá do celého prostoru pečící ...
Zobrazit
Jste- li majitelem ať již menšího či velkého gastronomického provozu, pak pro Vás bude nepostradatelným pomocníkem právě horkovzdušná trouba, u které je hlavním rozdílem od elektrické trouby způsob ohřevu. Horkovzdušná trouba má své vlastní topné těleso a teplo, které vyrobí se pomocí ventilátoru rovnoměrně rozprostírá do celého prostoru pečící trouby. V naší nabídce naleznete vysoce profesionální horkovzdušné trouby vhodné pro Vás gastronomický provoz, které Vám zajisté pomohou k dosažení těch nejlepších gastronomických pochutin, které koncový zákazník ocení a rád se na ně bude vraceti.

Horkovzdušné pece, trouby Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
 • Horkovzdušná trouba - celonerezové provedení. 1 sekce se třemi vsuny, vzdálenost mezi policemi je 85 mm. Rozvod tepla ventilátorem.

  Koupit
  48 763 Kč
  40 300 Kč bez DPH
 • Horkovzdušná trouba - celonerezové provedení. 2 sekce, každá se třemi vsuny, vzdálenost mezi policemi je 85 mm. Rozvod tepla ventilátorem.

  Koupit
  70 422 Kč
  58 200 Kč bez DPH
 • Horkovzdušná trouba - celonerezové provedení. 3 sekce, každá se třemi vsuny, vzdálenost mezi policemi je 85 mm. Rozvod tepla ventilátorem.

  Koupit
  88 088 Kč
  72 800 Kč bez DPH
 • 4 komentáře 

  Elektrická horkovzdušná trouba PDE 406 LD s kapacitou 6 plechů o rozměru 600 x 400 mm, dále změkčovač vody a přídavnou sprchu.Trouba ma v...

  Původní cena 114 345 Kč
  Koupit
  99 099 Kč
  81 900 Kč bez DPH
  Sleva!
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek