Linka 600

Rozsáhlá řada modulárních jednotek na občerstvení je dokonalá pro rychlá občerstvení a malé cateringové společnosti až na 100 jídel denně. Vysoké výkony a pevné konstrukční prvky zajišťují velmi dobré výsledky ve srovnání s vloženou investicí. Jedná se o úsporné řešení prostoru pro provozy, kde na velikosti záleží, a pro které je zároveň pri...


Zobrazit

Rozsáhlá řada modulárních jednotek na občerstvení je dokonalá pro rychlá občerstvení a malé cateringové společnosti až na 100 jídel denně. Vysoké výkony a pevné konstrukční prvky zajišťují velmi dobré výsledky ve srovnání s vloženou investicí. Jedná se o úsporné řešení prostoru pro provozy, kde na velikosti záleží, a pro které je zároveň priorita poskytovat vysoký standard a profesionální výkon. Široká volba modelů a možností je klíčovým prvkem pro vytváření kompaktní kuchyňské linky na zakázku.

Konstrukční řešení umožňuje snadnou montáž, s možností postavení linky ke zdi nebo jako centrální varný blok. Vysoká nabídka podestaveb umožňuje variabilní uskupení jako například umístění více vrchních modulů na jednu podestavbu. Veškeré podestavby jsou vybaveny masivními nožičkami, které umožňují vyrovnání značných nerovností. Nožičky u jednotlivých horních modulů slouží k usazení modulů na podestavby a zabraňují případnému posunutí horního modulu.

Všechny plynové modely jsou dodávány v provedení na zemní plyn s přibalenými tryskami na propan-butan. Veškeré přípojné body se nalézají na zadní straně zařízení.

  • Vrchní deska modulů z nerezové oceli AISI 304 o síle 1 mm

  • Lisované vrchní desky a vany umožňují snadnou údržbu

  • Nerezové rošty s velkým pracovním prostorem

  • Výkonné hořáky 3 kW, 3,6 kW, 4,5 kW a 8 kW

  • Příkon plotny 1,5 kW a 2 kW

  • Elektrická horkovzdušná trouba GN 1/1 - 3,13 kW

  • WOK nástavec pro plynové verze 8 kW 


Linka 600 Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek