El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1RM 4x 600x400 ONE

Doprava zdarma
Sleva! El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1RM 4x 600x400 ONE Zobrazit větší

XEBC-04EU-E1RM

Nový produkt

Unox

El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1RM 4x 600x400 ONE je lehce ovladatelná jako vaše vlastní dlaň. Přirozená jako vaše mysl. Rychlá jako pohyb oka. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem.

Více informací

Cena s DPH102 729 Kč

Sleva-18 150 Kč

Původně 120 879 Kč s DPH
Cena bez DPH84 900 Kč
Splátková kalkulačka  Lze také koupit na splátky
měsíčně již od 1 593 Kč

0.0

BAKERTOP MIND.Maps™ ONE a BAKERTOP MIND.Maps™ PLUS zajišťují kompletní kontrolu varného procesu s maximální tvůrčí svobodou. MIND.Maps™. Osobitý styl. Jedním pohybem.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem skušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky.  Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™.  Díky tomu, ikdyž ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

Na co můžete využít pec BAKERTOP MIND.Maps™
Díky rovnoměrné a výkonné distribuci vzduchu technologie AIR.Maxi™ a AIR.Plus™ zaručují perfektní výsledek při pečení všech druhů pečiva na jakémkoli patře pece. DRY.Maxi™ a DRY.Plus™ napomáhají ke křehkosti a zlatavé barvě výsledných produktů.
Možnost kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý.
Pečte jakýkoliv typ croissantů, s náplní nebo bez. Výsledek bude vždy voňavý a nadýchaný při jakémkoli množství připravované suroviny.
Díky speciálnímu plechu FAKIRO™ a možnosti úpravy rychlosti ventilátorů je možné v krátkém čase připravovovat vysoké i nízké pizzy napodobujíce tradiční statické pece.
Parametry:
  • otevírání zprava doleva
  • nádoby: 4x 600x400
  • rozteč vsunů: 80 mm
  • příkon: 7,4 kW
  • rozměry šxhxv: 860 x 967 x 675 mm
  • hmotnost: 95 kg
  • napětí/frekvence: 230 V ~ 1N / 400 V ~ 3N / 50-60 Hz

Otevírání zleva doprava: XEBC-04EU-E1L/E1LM - příplatek 7800,- Kč bez DPH

Rozteč vsunů může být dle specifických  požadavků upravena za příplatek: příplatek 5200,- Kč bez DPH

Unox

Unox

Italská společnost vyrábějící od roku 1990 ty nejpreciznější výrobky na trhu

UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.

Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel. Pro obě verze jsou k dispozici propojovací rozhraní pro připojení zařízení k WiFi nebo 3G.

Předváděcí akce konvektomatů

všechny konvektomaty UNOX je možnost před zakoupením ZDARMA otestovat. Zařídíme zkušební vaření u vás na provozovně.   

 ZÍSKAT VÍCE INFORACÍ O PŘEDVÁDĚCÍ AKCI 

Příslušenství

Napsat recenzi

El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1RM 4x 600x400 ONE

El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1RM 4x 600x400 ONE

El. pekařská pec UNOX XEBC-04EU-E1RM 4x 600x400 ONE je lehce ovladatelná jako vaše vlastní dlaň. Přirozená jako vaše mysl. Rychlá jako pohyb oka. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem.

Zpráva

send a message