Výrobník ledové tříště granity OASIS, 1x10 ltr. s osvětlením
Kód: COF-OASIS110SBDetailní popis produktu
Výrobník ledové tříště granity OASIS
Profesionální zařízení pro výrobu granity a chlazených nápojů s moderním designem. Vybaveno elektronickou regulací teploty, nízkým napětím osvětlením a jednoduchým systémem dávkování.
Variabilní funkčnost
Možnost výroby ledové tříště nebo chlazeného nápoje dle nastavení a regulace hustoty granity
Ekologické řešení
Chladící zařízení bez použití CFC je přátelské k životnímu prostředí
Bezpečné osvětlení
Osvětlení nádoby pomocí bezpečného nízkého napětí 12 V
Odolná konstrukce
Horizontální nerezový válec s mísícím šnekem umožňuje snadnou demontáž
Konstrukční prvky
| Základna | Kompletně vyrobena z nerezové oceli |
| Chladící válec | Kompletně vyroben z nerezové oceli AISI 304 z jednoho kusu materiálu bez svařování |
| Chladící systém | Zabudovaný kompresor, chlazení vzduchem |
Technické parametry
| Příkon | 0,53 kW |
| Napětí | 230 V / 50 Hz / 10 A |
| Rozměry | 210 x 530 x 840 mm |
| Hmotnost | 32 kg |
| Objem | 1 x 10 ltr |
| Materiál | Nerez/plast |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výrobníky ledové tříště |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Od roku 1981 je Cofrimell na mezinárodním trhu, neustále se rozrůstající a rozšiřující se. V dnešní době je to přední společnost na mezinárodní úrovni v oblasti komerčního chlazení. Společnost Cofrimell má širokou škálu produktů v neustálém vývoji a vždy představovala synonymum spolehlivosti, neustálého výzkumu kvality a designu.
