Vířič chlazených nápojů STARFRESH 1 x 12 l SF 1
Kód: SF 1-12/LDetailní popis produktu
Vířič chlazených nápojů STARFRESH 1 x 12 l SF 1
Chladící jednonádobové zařízení na nápoje od italského výrobce PROMEK s vertikálním lopatkových systémem víření, určené pro mléčné nápoje a nápoje bez dužiny.
Vertikální lopatkový systém
Účinné víření s vertikálním lopatkový systémem
Regulace teploty
Plná kontrola teploty nápoje
Kvalitní materiály
Nerezové provedení s plastovou nádobou
Vhodné nápoje
Pro mléčné nápoje a nápoje bez dužiny
Nádoba
| Typ nádoby | Objem 1 × 12 l, plast, hranatá |
Technické parametry
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 90 W |
| Počet nádob | 1 |
| Objem nádoby | 12 l |
| Systém chlazení | Míchaní lopatkami |
| Rozměry (š × h × v) | 210 × 430 × 620 mm |
| Váha | 20 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-komorové |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
