Trouba na pečivo horkovzdušná FC 110 EG - elektrická
Kód: P02066A01Související produkty
Perforovaný plech potažený silikonem FORO.SILICO TG 415 od italského výrobce UNOX. Plech o rozměru 600 x 400 x 15 mm pro přípravu cukrářských a pekařských výrobků.
Perforovaný plech potažený silikonem BAKE.SILICO TG 416 od italského výrobce UNOX. Perforovaný plech potažený silikonem o rozměru 600 x 400 x 9 mm pro přípravu cukrářských a...
Perforovaný hliníkový plech FORO.BAKE, Unox TG 410 o rozměru 600 x 400 x 15 mm pro přípravu cukrářských a pekárenských produktů. Ideální pro křehké těsto, dortové...
Plech z nerezové oceli STEEL.BAKE od italského výrobce UNOX. Rozměr plechu 600 x 400 x 20 mm.
Nepřilnavý hliníkový plech BAKE.BLACK TG 460 od italského výrobce UNOX. Plech o rozměru 600 x 400 x 15,5 mm.
Perforovaný hliníkový plech s teflonovým povrchem FORO.BLACK, Unox TG 430 o rozměru 600 x 400 x 15 mm. Ideální pro croissanty, mražený chléb, dánské plundry a křehké...
Hliníkový plech BAKE TG 405 od iatlského výrobce UNOX. Rozměr plechu 600 x 400 x 15 mm.
Perforovaný hliníkový plech pro přípravu předpečených baget FORO.BAGUETTE TG 445 od italského výrobce Unox o rozměru 600 x 400 x 34 mm. Je ideální pro mražené bagety a...
Chromovaný plech pro přípravu předpečených baget BAGUETTE.GRID GRP410 od italského výrobce Unox o rozměru 600 x 400 x 27 mm. Ideální pro mražené bagety a dlouhé tenké...
Detailní popis produktu
Trouba na pečivo horkovzdušná FC 110 EG
Vysoce výkonná konvekční horkovzdušná trouba na pečivo od francouzského výrobce ROLLER GRILL s funkcí zvlhčování. Automatické vstřikování vody při vysoké teplotě a dosažení požadované teploty do 10 minut po zapnutí.
Technologie a funkcionalita
Vstřikování vody při vysoké teplotě je automaticky přednastaveno v množství a v čase. Pevné připojení na vodu a nerezové provedení zajišťují dlouhodobou spolehlivost a hygienu.
Rychlé zahřívání
Dosažení požadované teploty do 10 minut po zapnutí
Zvlhčování
Automatické vstřikování vody s přednastavením v množství a čase
Nerezové provedení
Zajišťuje dlouhodobou odolnost a snadné čištění
Konvekční systém
Výbava
Standardně dodáváno:
- 4 vsuvy na plechy 400×600 mm (bez roštů)
Technické parametry
| Napětí | 400 V |
| Příkon | 6 kW |
| Počet vsuvů | 4 |
| Objem | 100 l |
| Rozměr vnitřní | 670×440×350 mm |
| Rozměr (š.hl.v.) | 795×720×600 mm |
| Váha | 51 kg |
| Termostat | 0–300°C |
| Timer | Do 120 minut s možností nastavení non-stop použití |
| Rychlost ventilátoru | 2 rychlosti |
| Gril | S quartzovými trubicemi pro zvýšení výkonu a zapékání |
Funkce
- Funkce rozmrazování
- Vnitřní osvětlení
- Tlačítko pro výrobu páry
- Výškově nastavitelné nožičky
Příslušenství
- Plechy na pečení – 650 Kč bez DPH
- Plechy na pečení baget – 850 Kč bez DPH
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horkovzdušné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost ROLLER GRILL INTERNATIONAL, která byla založena v roce 1947, je evropským lídrem ve výrobě profesionálních kuchyňských a chladicích zařízení s nejširším sortimentem kuchyňského vybavení : infračervené toustovače, multifunkční trouby, fritézy, bain-marie, vyhřívané vitríny, chladicí vitríny, kontaktní grily, talíře na občerstvení nebo „ plancha “, indukční varné desky, krepovače , vaflovače, ohřívače, mloky, udírny, grily na gyros a kebab, pekáče, fontány, bufety atd. Všechny výrobky Roller Grill jsou vyráběny ve Francii, inovativní, kvalitní a v nejlepším poměru kvalita / cena.!
