Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 6-2/1 (400V) + ZDARMA PODSTAVEC
Kód: 7225532Související produkty
Deska grilovací/pečící GN 1/1
Superspike rošt GN 1/1 (530x325 mm) se vzpřímeným uspořádáním kachen zajišťuje mimořádně šťavnaté prsní maso a křupavou, rovnoměrně dozlatova opečenou kůžičku.
Ošetřovací tablety RATIONAL pro přístroje SelfCookingCenter® s funkcí CareControl. Vysoce účinné ošetřující substance aktivně chrání a rozhodujícím způsobem prodlužují životnost...
Se spotřebičem RATIONAL iCombi můžete udit i bez udírny. Umožní Vám to nové příslušenství VarioSmoker, které můžete zabudovat jako příslušenství do svého zařízení: rychle,...
Profesionální grilovací deska GN 1/1 (325x530 mm) od firmy Rational. S deskou na grilování a pizzu připravíte všechny druhy pizz, chlebových placek a koláčů "flammkuchen"....
200 porcí hranolků za pouhých 15 minut bez tuku
Celonerezový profesionální rošt GN 1/1 530x325 mm na přípravu vepřových žebírek uložených v optimální grilovací poloze, kterou vyvinula firma Rational.
Plech Multibaker GN 1/1 (325x530 mm) s 8x důlkem Ø100 mm se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm. Plech Multibaker se hodí k přípravě většího...
Mycí tablety Rational Active Green (čisticí tablety Active Green pro nová zařízení iCombi® Pro a iCombi® Classic). Čisté zařízení, čisté životní prostředí: nové čistící tablety...
Gastronádoba nerezová profi GN 1/1 530 x 325 mm, objem 9 l. Gastronádoby jsou z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Nerezové gastronádoby jsou...
Perforovaná gastronádoba nerezová TOMGAST profi děrovaná GN 1/1 je vhodná na vaření v konvektomatech do 300 °C. Nádoba o rozměru 530 x 325 mm a objemem 14 l z kvalitní nerezové...
Plech GN 1/1 (h=20 mm) smalt granit.
Rošt GN 1/1 Grill Křížový/Proužkový
Manipulační rošt
Čisticí tablety RATIONAL 100 kusů pro všechna zařízení SelfCookingCenter®. Čistící tablety s novým intenzivním komplexem účinných látek, vyvinuté firmou RATIONAL, vždy zaručují...
S roštem CombiGrill GN 1/1 (325x530 mm) získáte na minutkových masech, rybách a zelenině dokonalý grilovací vzor. Rošt CombiGrill je extrémně robustní a má dlouhou životnost....
Detailní popis produktu
Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 6-2/1 (400V)
Inteligentní konvektomat nové generace pro profesionální kuchyně. Kombinuje inovativní technologie s intuitivním ovládáním, které zajišťuje dokonalé výsledky bez ohledu na obsluhu či objem připravovaných pokrmů.
Inteligentní regulace klimatu iDensityControl
Systém propojuje snímače, výkonný ohřev, generátor čerstvé páry a aktivní odvlhčování pro optimální klima v zařízení. Inteligentní proudění vzduchu zajišťuje nejlepší přísun energie do potraviny, což garantuje mimořádnou produktivitu, vysokou kvalitu pokrmů, rovnoměrnou přípravu a minimální spotřebu energie. Funkce iDensityControl přináší až 50 % vyšší produktivitu a až 10 % kratší dobu vaření.
iCookingSuite
Inteligentní senzory rozpoznávají velikost, množství a stav surovin. V závislosti na postupu se přizpůsobují teplota, klima, rychlost proudění vzduchu a doba vaření. Uživatel zvolí z sedmi provozních režimů a čtyř metod vaření, zadá požadovaný výsledek a zařízení navrhne nastavení s maximální kvalitou v co nejkratší době.
iProductionManager
Inteligentní řízení procesů přípravy, které určuje, které pokrmy se mohou připravovat společně, optimální pořadí a sledování postupu. Systém automaticky seřadí posloupnost pokrmů a provede správná nastavení. Rozhodujete, zda se pokrmy připravují s energetickou nebo časovou optimalizací.
iCareSystem
Inteligentní systém čištění a odvápňování, který rozpoznává míru znečištění a na základě devíti programů čištění navrhuje ideální stupeň čištění. Extrémně rychlé mezičištění za pouhých 12 minut a bezobslužné čištění přes noc s použitím polovičního množství bezfosfátových tablet.
ConnectedCooking
Zabezpečená internetová platforma s integrovaným WiFi rozhraním v základní výbavě. Odesílání receptů na všechna zařízení v síti, přístup do databáze receptů, aktualizace softwaru jedním kliknutím, načtení dat HACCP a online monitoring z jakéhokoli místa.
Výbava a příslušenství
- 6 podélných zásuvných roštů pro 2/1 gastronádoby
- Vyjímatelné standardní závěsné rámy s rozestupem zásuvů 68 mm
- Kompatibilita s 2/1, 1/1, 2/4 gastronádobami
- Velký výběr originálního příslušenství RATIONAL: deska na pizzu a grilování, křížový a proužkový grilovací rošt, hliníkové pečicí plechy, CombiFry®, Multibaker, Superspike, řešení montáže se suchcem UltraVent
- Řešení Combi-Duo pro dva zařízení na jednom místě
- ZDARMA: Podstavec pod konvektomat (tuhá svařená nerezová konstrukce s optimální výškou pro vozíky)
Technické parametry
| Kapacita | 6x GN 2/1 nebo 12x GN 1/1 |
| Rozměry | 1072 x 1042 x 754 mm |
| Počet jídel za den | cca 60–160 |
| Typ ovládání | Dotyková obrazovka TFT 10,1" s vysokým rozlišením |
| Počet programů / kroků | 1200 programů / 12 kroků na program |
| Elektrický příkon | 22,4 kW (400V) |
| Teplota vaření | 30–300°C |
| Režimy vaření | Vaření v páře 30–130°C, Horký vzduch 30–300°C, Kombinace páry a horkého vzduchu 30–300°C |
| Počet rychlostí ventilátoru | 5 |
| Teplotní vpichová sonda | Ano – 6 měřících bodů s automatickou korekcí chyb |
| Automatická kontrola zavápnění | Ano |
| Automatické čištění bojleru | Ano |
| Nízkoteplotní pečení | Ano |
| Pečení přes noc | Ano |
| Časování zásuvů | Ano |
| Hmotnost | 137 kg |
Hlavní vlastnosti
- Inteligentní regulace klimatu s měřením vlhkosti na procenta
- Dynamické proudění vzduchu s inteligentním řízeným obousměrným ventilátem
- Inteligentní regulace postupů přípravy s automatickým přizpůsobením
- Na sekundu přesné monitorování zhnědnutí dle Maillardovy reakce
- Individuální programování až 1200 varných programů s až 12 kroky prostřednictvím Drag-and-Drop
- Integrovaný bezúdržbový systém odlučování tuků bez tukového filtru
- Funkce Power Steam pro zvýšený parní výkon
- Funkce Cool-Down pro rychlé ochlazení varné komory
- Přesné zvlhčování se čtyřmi stupni v rozsahu 30–260°C
- Integrovaná ruční sprcha s automatickým navíjením
- LED osvětlení ve varném prostoru s vysokým barevným rozlišením
- Barevný TFT displej 10,1" s intuitivní kapacitní dotykou
- Podpora více než 55 jazyků
- Datová paměť HACCP s výstupem přes USB nebo CloudConnectedCooking
- Elektronický bezpečnostní om
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomaty Rational a pánve iVario |
|---|---|
| Napětí: | 400 V |
| Počet GN: | 6x GN 2/1 |
| Typ: | Elektrický |
| Vpichová sonda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
