Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 6-2/1 plynový + ZDARMA PODSTAVEC
Kód: 7225538Související produkty
Ošetřovací tablety RATIONAL pro přístroje SelfCookingCenter® s funkcí CareControl. Vysoce účinné ošetřující substance aktivně chrání a rozhodujícím způsobem prodlužují životnost...
Gastronádoba nerezová profi GN 1/1 530 x 325 mm, objem 9 l. Gastronádoby jsou z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Nerezové gastronádoby jsou...
Plech Multibaker GN 1/1 (325x530 mm) s 8x důlkem Ø100 mm se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm. Plech Multibaker se hodí k přípravě většího...
Perforovaná gastronádoba nerezová TOMGAST profi děrovaná GN 1/1 je vhodná na vaření v konvektomatech do 300 °C. Nádoba o rozměru 530 x 325 mm a objemem 14 l z kvalitní nerezové...
Plech GN 1/1 (h=20 mm) smalt granit.
200 porcí hranolků za pouhých 15 minut bez tuku
Manipulační rošt
Profesionální grilovací deska GN 1/1 (325x530 mm) od firmy Rational. S deskou na grilování a pizzu připravíte všechny druhy pizz, chlebových placek a koláčů "flammkuchen"....
S roštem CombiGrill GN 1/1 (325x530 mm) získáte na minutkových masech, rybách a zelenině dokonalý grilovací vzor. Rošt CombiGrill je extrémně robustní a má dlouhou životnost....
Gastronádoba nerezová TOMGAST profi GN 1/1 s rozměrem 530 x 325 mm a objemem 5 l z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Je vyrobena v souladu s...
Rošt GN 1/1 Grill Křížový/Proužkový
Superspike rošt GN 1/1 (530x325 mm) se vzpřímeným uspořádáním kachen zajišťuje mimořádně šťavnaté prsní maso a křupavou, rovnoměrně dozlatova opečenou kůžičku.
Celonerezový profesionální rošt GN 1/1 530x325 mm na přípravu vepřových žebírek uložených v optimální grilovací poloze, kterou vyvinula firma Rational.
Deska grilovací/pečící GN 1/1
Čisticí tablety RATIONAL 100 kusů pro všechna zařízení SelfCookingCenter®. Čistící tablety s novým intenzivním komplexem účinných látek, vyvinuté firmou RATIONAL, vždy zaručují...
Pekařský hliníkový plný plech GN 1/1 (325x530 mm) na pečivo se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm.
Detailní popis produktu
Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 6-2/1 plynový
Inteligentní konvektomat iCombi Pro je všestranným pomocníkem pro restaurace, hotely, cateringové společnosti, zavodni jídelny či řetězce rychlého občerstvení. Zcela nový standard v profesionální kuchyni.
Inteligentní ovládání
Nové intuitivní ovládání vás provede varným procesem pomocí obrázků, logickými kroky a jasnými interaktivními pokyny. Barevný TFT displej 10,1" s vysokým rozlišením a kapacitní dotyková obrazovka se srozumitelnými symboly umožňuje snadné intuitivní ovládání. Každý tak může pracovat bezchybně hned od začátku.
iDensityControl
Inteligentní regulace klimatu v zařízení zajišťuje odpovídající klima v varné komoře. Funkce přináší o 50 % vyšší produktivitu a až o 10 % kratší dobu vaření s jednotnými výsledky.
iCookingSuite
Inteligence přípravy pokrmů umožňuje volbu ze sedmi provozních režimů a čtyř metod vaření. Zařízení automaticky upravuje všechny důležité parametry vaření a dosahuje požadovaného výsledku v maximální kvalitě.
iProductionManager
Inteligentně a flexibilně řídí proces přípravy pokrmů. Automaticky určuje, které výrobky se mohou připravovat společně, optimální pořadí pokrmů a sleduje postup přípravy se automatickou optimalizací času a energie.
iCareSystem
Inteligentní systém čištění a odvápňování rozpoznává míru znečištění a navrhuje ideální stupeň čištění. Ultrarychlé mezičištění probíhá pouhých 12 minut s minimální spotřebou bezfosfátových tablet.
Kapacita a vybavení
- 6 podélných zásuvných roštů pro 2/1 gastronádoby
- Vyjímatelné standardní závěsné rámy s rozestupem zásuvů 68 mm
- Velký výběr příslušenství pro různé režimy vaření – grilování, dušení, pečení
- Kompatibilní s 2/1, 1/1, 2/4 gastronádobami
- Integrovaná ruční sprcha s automatickým navíjením a nastavitelnou funkcí rozprašování
Režimy vaření
- Vaření v páře: 30 °C – 130 °C
- Horký vzduch: 30 °C – 300 °C
- Kombinace páry a horkého vzduchu: 30 °C – 300 °C
Technické parametry
| Kapacita | 6x GN 2/1 nebo 12x GN 1/1 |
| Rozměry (Š × H × V) | 1072 × 1042 × 754 mm |
| Počet jídel za den | cca 60–160 |
| Typ ovládání | Dotyková obrazovka 10,1" TFT displej |
| Počet programů / kroků | 1200 / 12 |
| Elektrické napětí | 230 V |
| Příkon | 40 kW |
| Hmotnost | 144 kg |
| Teplotní vpichová sonda | Ano, 6 měřících bodů |
| Nízkoteplotní pečení | Ano |
| Pečení přes noc | Ano |
| Časování zásuvů | Ano |
| Počet rychlostí ventilátoru | 5 |
| Teplota | 30–300 °C |
Inteligentní funkce
- Inteligentní regulace klimatu s měřením a regulací vlhkosti s přesností na procenta
- Dynamické proudění vzduchu s jedním inteligentním obousměrným ventilátorem v pěti rychlostech
- Inteligentní regulace postupů přípravy s automatickým přizpůsobením cílového výsledku
- Na sekundu přesné monitorování zhnědnutí na základě Maillardovy reakce
- Individuální programování až 1 200 varných programů s až 12 kroky prostřednictvím Drag-and-Drop
- Jednoduchý přenos programů na další varné systémy přes ConnectedCooking nebo USB
- Automatické opětovné zahájení po výpadku proudu trvajícím maximálně 15 minut
- Optická signalizace LED pro vkládání a vyjímání pokrmů
- Inteligentní zobrazení stavu čištění a odvápnění
- Integrované rozhraní WiFi a Ethernet pro ConnectedCooking
- Datová paměť HACCP s výstupem na USB nebo cloudovým řešením
- Více než 55 jazyků pro uživatelské rozhraní
Funkce vaření
- Výkonný parní generátor s funkcí Power Steam pro optimální parní výkon
- Integrovaný bezú
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomaty RATIONAL iCombi PRO |
|---|---|
| Napětí: | 400 V |
| Počet GN: | 6x GN 2/1 |
| Typ: | Plynový |
| Vpichová sonda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
