Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 6-1/1 + ZDARMA PODSTAVEC
Kód: 7225536Související produkty
Plech Multibaker GN 1/1 (325x530 mm) s 8x důlkem Ø100 mm se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm. Plech Multibaker se hodí k přípravě většího...
Ošetřovací tablety RATIONAL pro přístroje SelfCookingCenter® s funkcí CareControl. Vysoce účinné ošetřující substance aktivně chrání a rozhodujícím způsobem prodlužují životnost...
200 porcí hranolků za pouhých 15 minut bez tuku
Gastronádoba nerezová profi GN 1/1 530 x 325 mm, objem 9 l. Gastronádoby jsou z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Nerezové gastronádoby jsou...
Perforovaná gastronádoba nerezová TOMGAST profi děrovaná GN 1/1 je vhodná na vaření v konvektomatech do 300 °C. Nádoba o rozměru 530 x 325 mm a objemem 14 l z kvalitní nerezové...
Manipulační rošt
Profesionální grilovací deska GN 1/1 (325x530 mm) od firmy Rational. S deskou na grilování a pizzu připravíte všechny druhy pizz, chlebových placek a koláčů "flammkuchen"....
Plech GN 1/1 (h=20 mm) smalt granit.
S roštem CombiGrill GN 1/1 (325x530 mm) získáte na minutkových masech, rybách a zelenině dokonalý grilovací vzor. Rošt CombiGrill je extrémně robustní a má dlouhou životnost....
Gastronádoba nerezová TOMGAST profi GN 1/1 s rozměrem 530 x 325 mm a objemem 5 l z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Je vyrobena v souladu s...
Rošt GN 1/1 Grill Křížový/Proužkový
Superspike rošt GN 1/1 (530x325 mm) se vzpřímeným uspořádáním kachen zajišťuje mimořádně šťavnaté prsní maso a křupavou, rovnoměrně dozlatova opečenou kůžičku.
Celonerezový profesionální rošt GN 1/1 530x325 mm na přípravu vepřových žebírek uložených v optimální grilovací poloze, kterou vyvinula firma Rational.
Deska grilovací/pečící GN 1/1
Čisticí tablety RATIONAL 100 kusů pro všechna zařízení SelfCookingCenter®. Čistící tablety s novým intenzivním komplexem účinných látek, vyvinuté firmou RATIONAL, vždy zaručují...
Pekařský hliníkový plný plech GN 1/1 (325x530 mm) na pečivo se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm.
Detailní popis produktu
Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 6-1/1
Inteligentní, flexibilní a produktivní konvektomat pro profesionální kuchyně. Nový standard v přípravě pokrmů se schopností vyprodukovat 30–100 jídel denně s extrémní účinností a jednotnými výsledky.
Výsledek uvažování společnosti RATIONAL
iCombi Pro je všestranným pomocníkem pro restaurace, hotely, cateringové společnosti, závodni jídelny i řetězce rychlého občerstvení. Kombinuje inteligentní regulaci klimatu s intuitivním ovládáním a zajišťuje, že všechny pokrmy dosahují požadovaného výsledku pokaždé se stejnou kvalitou a efektivností.
iDensityControl
Inteligentní regulace klimatu se snímači, výkonným ohřevem, generátorem čerstvé páry a aktivním odvlhčováním. Zvyšuje produktivitu až o 50 % a zkracuje dobu vaření až o 10 % se zachováním jednotných výsledků.
iCookingSuite
Inteligence přípravy pokrmů umožňuje volbu ze sedmi provozních režimů a čtyř metod vaření. Přístroj automaticky upravuje vlhkost, proudění vzduchu a teplotu k dosažení požadovaného výsledku v maximální kvalitě a co nejkratší době.
iProductionManager
Inteligentní řízení procesu přípravy slouží k optimálnímu plánování a organizaci několika procesů vaření. Automaticky určuje, které výrobky se mohou připravovat společně, a přizpůsobuje doby vaření s energetickou nebo časovou optimalizací.
iCareSystem
Inteligentní čistící systém rozpoznává míru znečištění a vybírá ideální program ze devíti možností. Extrémně rychlé čištění za 12 minut s minimální spotřebou bezfosfátových tablet, vody a energie.
Výbava zařízení
- 6 podélných zásuvných roštů pro 1/1 gastronádoby
- Vyjímatelné standardní závěsné rámy s rozestupem zásuvů 68 mm
- Velký výběr příslušenství pro různé režimy vaření – grilování, dušení, pečení
- Kompatibilita s 1/1, 1/2, 2/3, 1/3 gastronádobami
Technické parametry
| Kapacita | 6x GN 1/1 nebo 12x GN 1/2 |
| Rozměry (Š × H × V) | 850 × 842 × 754 mm |
| Počet jídel za den | cca 30–100 |
| Ovládání | Dotyková obrazovka 10,1" TFT displej |
| Počet programů / počet kroků | 1 200 / 12 |
| Elektrické napětí | 230 V |
| Elektrický příkon | 0,6 kW |
| Plynový příkon | 13 kW |
| Hmotnost | 117 kg |
| Teplotní vpichová sonda | Ano – 6 měřících bodů |
| Počet rychlostí ventilátoru | 5 |
| Teplotní rozsah | 30–300 °C |
| Vaření v páře | 30 °C–130 °C |
| Horký vzduch | 30 °C–300 °C |
| Kombinace páry a horkého vzduchu | 30 °C–300 °C |
| Automatická kontrola zavápnění bojleru | Ano |
| Automatické čištění bojleru | Ano |
| Nízkoteplotní pečení | Ano |
| Pečení přes noc | Ano |
| Časování zásuvů | Ano |
Příslušenství
- Řešení montáže produktů RATIONAL – kondenzační digestoř UltraVent s namontovanou zaslepovací sadou pro plnění hygienických norem
- Digestoř UltraVent – vádí a odvádí páru bez nutnosti externí instalace odvětrávacího systému
- Podstavec pod konvektomat – svařená nerezová konstrukce s optimální výškou pro zavážecí vozíky
- Deska na grilování a pizzu – vysoká tepelná vodivost pro přípravu pizzy, chlebových placek a grilování
- Křížový a proužkový grilovací rošt – dokonalý grilovací vzor na minutkách, rybách a zelenině s třívrstvou povrch
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomaty RATIONAL iCombi PRO |
|---|---|
| Napětí: | 400 V |
| Počet GN: | 6x GN 1/1 |
| Typ: | Plynový |
| Vpichová sonda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
