Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 20-2/1 plynový + ZDARMA změkčovač vody AL12 automatický
Kód: 7225541Související produkty
Perforovaná gastronádoba nerezová TOMGAST profi děrovaná GN 1/1 je vhodná na vaření v konvektomatech do 300 °C. Nádoba o rozměru 530 x 325 mm a objemem 14 l z kvalitní nerezové...
Ošetřovací tablety RATIONAL pro přístroje SelfCookingCenter® s funkcí CareControl. Vysoce účinné ošetřující substance aktivně chrání a rozhodujícím způsobem prodlužují životnost...
Plech Multibaker GN 1/1 (325x530 mm) s 8x důlkem Ø100 mm se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm. Plech Multibaker se hodí k přípravě většího...
Manipulační rošt
Plech GN 1/1 (h=20 mm) smalt granit.
Superspike rošt GN 1/1 (530x325 mm) se vzpřímeným uspořádáním kachen zajišťuje mimořádně šťavnaté prsní maso a křupavou, rovnoměrně dozlatova opečenou kůžičku.
Gastronádoba nerezová profi GN 1/1 530 x 325 mm, objem 9 l. Gastronádoby jsou z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Nerezové gastronádoby jsou...
Pekařský hliníkový plný plech GN 1/1 (325x530 mm) na pečivo se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm.
Rošt GN 1/1 Grill Křížový/Proužkový
Gastronádoba nerezová TOMGAST profi GN 1/1 s rozměrem 530 x 325 mm a objemem 5 l z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Je vyrobena v souladu s...
Profesionální grilovací deska GN 1/1 (325x530 mm) od firmy Rational. S deskou na grilování a pizzu připravíte všechny druhy pizz, chlebových placek a koláčů "flammkuchen"....
Deska grilovací/pečící GN 1/1
Celonerezový profesionální rošt GN 1/1 530x325 mm na přípravu vepřových žebírek uložených v optimální grilovací poloze, kterou vyvinula firma Rational.
200 porcí hranolků za pouhých 15 minut bez tuku
Čisticí tablety RATIONAL 100 kusů pro všechna zařízení SelfCookingCenter®. Čistící tablety s novým intenzivním komplexem účinných látek, vyvinuté firmou RATIONAL, vždy zaručují...
Detailní popis produktu
Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 20-2/1 plynový
Inteligentní, flexibilní a produktivní konvektomat pro profesionální kuchyně. Nový standard v přípravě pokrmů s dynamickou adaptací na vaše požadavky – pečení, restování, grilování, vaření v páře, fritování a pošírování.
Výsledek našeho uvažování
iCombi Pro představuje zcela nový standard. Inteligentní regulace klimatu s měřením, nastavením a regulací vlhkosti s přesností na procenta zajišťuje, že se všechny důležité parametry vaření automaticky přizpůsobují vaším požadavkům – ať jsou dvířka otevřená, ingredience v neobvyklém množství nebo jiné rozměry. Funkce iDensityControl s účinnou cirkulací vzduchu a odvlhčováním přináší až o 50 % vyšší produktivitu a až o 10 % kratší dobu vaření. Intuitivní ovládání s obrazovkovými pokyny eliminuje chyby obsluhy.
iCookingSuite
Inteligence přípravy pokrmů. Zvolte z sedmi provozních režimů a čtyř metod vaření, zadejte požadovaný výsledek. Přístroj navrhne nastavení zhnědnutí a stupňů. Inteligentní senzory rozpoznají velikost a stav surovin. Veškeré parametry se přizpůsobují na sekundu přesně – teplota, klima, proudění vzduchu, doba vaření. Dosáhnete maximální kvality v co nejkratší době.
iProductionManager
Inteligentní řízení procesu přípravy. Jednoduše zvolte požadované jídlo a vidíte, co lze vařit společně. Systém sleduje každý zásuv samostatně a inteligentně přizpůsobuje doby vaření. Automatické odstranění mezer v plánování. Připravujete s energetickou nebo časovou optimalizací – jídlo skončí nebo začne vařit ve stejnou dobu.
iCareSystem
Inteligentní systém čištění a odvápňování. Rozpoznává míru znečištění a navrhuje ideální stupeň čištění z devíti programů. Ultrarychlé čištění za 12 minut. Všechny programy mohou probíhat bezobslužně přes noc. Nižší spotřeba bezfosfátových tablet, vody a energie. Přístroj je vždy hygienicky čistý.
ConnectedCooking
Integrované WiFi rozhraní již v základní výbavě. Sdílejte ověřené recepty na všechny varné systémy v síti. Sledujte chod zařízení ze smartphone. Přístup k databázi receptů. Aktualizace softwaru jedním kliknutím. Načtení dat HACCP. Automatické volání technika na servis.
Výbava
Kapacita zařízení:
- 10 podélných zásuvných roštů pro 2/1 gastronádoby
- Vyjímatelné standardní závěsné rámy s rozestupem zásuvů 68 mm
- Velký výběr příslušenství pro různé režimy vaření (grilování, dušení, pečení)
- Použití s 2/1, 1/1, 2/4 gastronádobami
Příslušenství RATIONAL:
- Kondenzační digestoř UltraVent – váže a odvádí unikající páru
- Deska na grilování a pizzu – vysoká tepelná vodivost
- Křížový a proužkový grilovací rošt – grilovací vzor na masech, rybách, zelenině
- Plechy na smažení a pečení – hliníkové s dokonalou nepřilnavostí
- CombiFry® – příprava předsmažených produktů bez přidání tuku
- Multibaker – příprava vajec, omelet, bramborových placek
- Superspike – příprava kuřat nastojato s komínovým efektem
- Podstavec pod konvektomat – optimální výška pro zavážecí vozíky
- Balíček stojanového vozíku
Technické parametry
| Kapacita | 20× GN 2/1 nebo 40× GN 1/1 |
| Rozměry (Š × H × V) | 1082 × 1117 × 1807 mm |
| Počet jídel za den | cca 300–500 |
| Typ ovládání | Dotyková obrazovka 10,1" TFT |
| Počet varných programů | 1 200 |
| Počet kroků programu | max. 12 |
| Elektrické napětí | 230 V |
| Příkon | 80 kW |
| Hmotnost | 379 kg |
| Teplotní vpichová sonda | Ano, 6 měřících bodů |
| Nízkoteplotní pečení | Ano |
| Pečení přes noc | Ano |
| Časování zásuvů | Ano |
| Počet rychlostí ventilátoru | 5 |
| Teplotní rozsah | 30–300 °C |
| Automatická kontrola zavápnění | Ano |
| Automatické čištění bojleru | Ano |
Provozní režimy
- Vaření v
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomaty RATIONAL iCombi PRO |
|---|---|
| Napětí: | 400 V |
| Počet GN: | 20x GN 2/1 |
| Typ: | Plynový |
| Vpichová sonda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
