Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 20-1/1 plynový + ZDARMA změkčovač vody AL12 automatický
Kód: 7225540Související produkty
Plech Multibaker GN 1/1 (325x530 mm) s 8x důlkem Ø100 mm se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm. Plech Multibaker se hodí k přípravě většího...
Plech GN 1/1 (h=20 mm) smalt granit.
Gastronádoba nerezová profi GN 1/1 530 x 325 mm, objem 9 l. Gastronádoby jsou z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Nerezové gastronádoby jsou...
Ošetřovací tablety RATIONAL pro přístroje SelfCookingCenter® s funkcí CareControl. Vysoce účinné ošetřující substance aktivně chrání a rozhodujícím způsobem prodlužují životnost...
Manipulační rošt
Superspike rošt GN 1/1 (530x325 mm) se vzpřímeným uspořádáním kachen zajišťuje mimořádně šťavnaté prsní maso a křupavou, rovnoměrně dozlatova opečenou kůžičku.
Perforovaná gastronádoba nerezová TOMGAST profi děrovaná GN 1/1 je vhodná na vaření v konvektomatech do 300 °C. Nádoba o rozměru 530 x 325 mm a objemem 14 l z kvalitní nerezové...
Pekařský hliníkový plný plech GN 1/1 (325x530 mm) na pečivo se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm.
Rošt GN 1/1 Grill Křížový/Proužkový
Gastronádoba nerezová TOMGAST profi GN 1/1 s rozměrem 530 x 325 mm a objemem 5 l z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Je vyrobena v souladu s...
Profesionální grilovací deska GN 1/1 (325x530 mm) od firmy Rational. S deskou na grilování a pizzu připravíte všechny druhy pizz, chlebových placek a koláčů "flammkuchen"....
Deska grilovací/pečící GN 1/1
Celonerezový profesionální rošt GN 1/1 530x325 mm na přípravu vepřových žebírek uložených v optimální grilovací poloze, kterou vyvinula firma Rational.
200 porcí hranolků za pouhých 15 minut bez tuku
Čisticí tablety RATIONAL 100 kusů pro všechna zařízení SelfCookingCenter®. Čistící tablety s novým intenzivním komplexem účinných látek, vyvinuté firmou RATIONAL, vždy zaručují...
Detailní popis produktu
Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 20-1/1 plynový
Revolučný konvektomat se samostatnou inteligencí pro připravování téměř všech druhů pokrmů. Novinka v nabídce RATIONAL přináší nový standard v profesionálních kuchyních – flexibilitu, produktivitu a dokonalé výsledky pokaždé.
Inteligentní řízení vaření
Funkce iDensityControl s inteligentní regulací klimatu zajišťuje dynamické přizpůsobení všech parametrů vaření – vlhkosti, proudění vzduchu a teploty. Výsledkem je až o 50 % vyšší produktivita, kratší doba vaření a jednotné výsledky při vaření různých množství – od 5 do 100 steaků najednou, všechny ve stejné kvalitě.
iCookingSuite
Inteligence přípravy pokrmů. Zvolte druh pokrmu a požadovaný výsledek, přístroj navrátí optimální nastavení zhnědnutí a stupňů. Inteligentní senzory rozpoznají velikost a množství surovin a přizpůsobí parametry vaření na sekundu přesně. Kdykoliv můžete zasáhnout nebo přejít do ručního režimu.
iProductionManager
Inteligentní plánovač produkce sleduje každý zásuv samostatně. Zobrazí vám, které pokrmy lze připravovat společně, určí optimální pořadí a doby vkládání. Rozhodněte se, zda mají pokrmy skončit nebo začít ve stejný čas – systém se postará o zbytek.
iCareSystem
Inteligentní čištění a péče. Systém rozpozná míru znečištění a navrhne vhodný program. Ultrarychlé mezičištění za pouhých 12 minut umožňuje nepřerušovanou přípravu bez přenosu chutí. Osm programů lze spouštět bezobslužně přes noc.
ConnectedCooking
Zabezpečené připojení k internetu je součástí základní výbavy. Sdílejte recepty mezi všemi přístroji v síti, sledujte provoz přes smartphone, aktualizujte software nebo si nechte zavolat technika na servis jedním kliknutím.
Výbava a příslušenství
- 20 podélných zásuvných roštů pro 1/1 gastronádoby
- Stojanový vozík s rozestupem zásuvů 65 mm a dvojitými otočnými kolečky
- Rukojeť pro stojanový vozík
- Velký výběr originálního příslušenství RATIONAL – deska na pizzu a grilování, křížové a proužkové grilovací rošty, pečicí plechy, CombiFry®, Multibaker, Superspike pro kuřata, podmínky montáže s digestorí UltraVent
- Kompatibilní s 1/1, 1/2, 2/3, 1/3 gastronádobami
Technické parametry
| Kapacita | 20 x GN 1/1 nebo 40 x GN 1/2 |
| Rozměry (Š x H x V) | 877 x 913 x 1807 mm |
| Počet jídel za den | cca 150–300 |
| Typ ovládání | Dotyková obrazovka 10,1" TFT displej |
| Počet programů / kroků programu | 1200 / 12 |
| Elektrické napětí | 230 V |
| Příkon | 42 kW |
| Hmotnost | 284 kg |
| Teplotní rozsah | 30–300 °C |
| Vaření v páře | 30–130 °C |
| Horký vzduch | 30–300 °C |
| Kombinace páry a horkého vzduchu | 30–300 °C |
| Počet rychlostí ventilátoru | 5 |
| Teplotní vpichová sonda | Ano (6 měřících bodů) |
| Nízkoteplotní pečení | Ano |
| Pečení přes noc | Ano |
| Časování zásuvů | Ano |
| Automatická kontrola zavápnění bojleru | Ano |
| Automatické čištění bojleru | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomaty RATIONAL iCombi PRO |
|---|---|
| Napětí: | 400 V |
| Počet GN: | 20x GN 1/1 |
| Typ: | Plynový |
| Vpichová sonda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
