Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 10-1/1 (400V) + ZDARMA PODSTAVEC
Kód: 7225537Související produkty
Manipulační rošt
Gastronádoba nerezová profi GN 1/1 530 x 325 mm, objem 9 l. Gastronádoby jsou z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Nerezové gastronádoby jsou...
Ošetřovací tablety RATIONAL pro přístroje SelfCookingCenter® s funkcí CareControl. Vysoce účinné ošetřující substance aktivně chrání a rozhodujícím způsobem prodlužují životnost...
Deska grilovací/pečící GN 1/1
Pekařský hliníkový plný plech GN 1/1 (325x530 mm) na pečivo se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm.
Plech GN 1/1 (h=20 mm) smalt granit.
Rošt GN 1/1 Grill Křížový/Proužkový
Superspike rošt GN 1/1 (530x325 mm) se vzpřímeným uspořádáním kachen zajišťuje mimořádně šťavnaté prsní maso a křupavou, rovnoměrně dozlatova opečenou kůžičku.
200 porcí hranolků za pouhých 15 minut bez tuku
Plech Multibaker GN 1/1 (325x530 mm) s 8x důlkem Ø100 mm se speciálním patentovaným povrchem TriLax a tloušťkou pouhých 1,8 mm. Plech Multibaker se hodí k přípravě většího...
Gastronádoba nerezová TOMGAST profi GN 1/1 s rozměrem 530 x 325 mm a objemem 5 l z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Je vyrobena v souladu s...
Celonerezový profesionální rošt GN 1/1 530x325 mm na přípravu vepřových žebírek uložených v optimální grilovací poloze, kterou vyvinula firma Rational.
Čisticí tablety RATIONAL 100 kusů pro všechna zařízení SelfCookingCenter®. Čistící tablety s novým intenzivním komplexem účinných látek, vyvinuté firmou RATIONAL, vždy zaručují...
Perforovaná gastronádoba nerezová TOMGAST profi děrovaná GN 1/1 je vhodná na vaření v konvektomatech do 300 °C. Nádoba o rozměru 530 x 325 mm a objemem 14 l z kvalitní nerezové...
Profesionální grilovací deska GN 1/1 (325x530 mm) od firmy Rational. S deskou na grilování a pizzu připravíte všechny druhy pizz, chlebových placek a koláčů "flammkuchen"....
Detailní popis produktu
Konvektomat RATIONAL iCombi Pro 10-1/1 (400V)
Profesionální konvektomat, který zvládne práci mnoha kuchyňských přístrojů najednou. Smažte, grilujtě, pečte, fritujte, duście i vařte v páře s jedním robustním a snadno ovladatelným zařízením, které splňuje hektické požadavky moderní kuchyně.
O zařízení
Konvektomat iCombi Classic nastavuje nové standardy výkonu: od prvotřídní kvality pokrmů a dokonalejšího využití surovin přes nízkou spotřebu až po úsporu času. Na méně než 1 m² podlahové plochy nahradí mnoho běžných kuchyňských spotřebičů. Je robustní, výkonné, efektivní a snadno se ovládá. Dohromady to přináší větší výkon, vyšší produktivitu a menší spotřebu zdrojů.
ClimaPlus regulace klimatu
Aktivní regulace klimatu se měřením a kontrolou podmínek uvnitř varné komory. Nastavení vlhkosti v krocích po 10 % pro přesné klima a až o 10 % nižší spotřebu energie a vody.
Parní generátor
Výkonný parní generátor pro optimální parní výkon i při nízkých teplotách do 100 °C s regulací páry v krocích po 10 %.
Dynamické proudění vzduchu
Až 3 ventilátory s pěti manuálně programovatelnými rychlostmi zajišťují optimální distribuci tepla a vysoce rovnoměrné výsledky.
Individuální programování
Až 100 varných programů s možností až 12 kroků. Jednoduchý přenos programů do jiných varných systémů na flash disku USB.
Výbava
- 10 podélných zásuvných roštů pro 1/1 gastronádoby
- Vyjímatelné standardní závěsné rámy s rozestupem zásuvů 68 mm
- Velký výběr příslušenství pro různé režimy vaření (grilování, dušení, pečení)
- Použití s 1/1, 1/2, 2/3, 1/3, 2/8 gastronádobami
Režimy vaření
- Režim Pára: 30 °C – 130 °C
- Režim Horký vzduch: 30 °C – 300 °C
- Kombinovaný režim (pára + horký vzduch): 30 °C – 300 °C
Technické parametry
| Kapacita | 10x GN 1/1 nebo 20x GN 1/2 |
| Rozměry (Š × H × V) | 850 x 842 x 1014 mm |
| Počet jídel za den | cca 80–150 |
| Ovládání | Dotykový displej (4,3 palce) s ovládacím kolečkem |
| Počet programů / kroků | 1200 / 12 |
| Elektrický příkon | 0,9 kW |
| Elektrické napětí | 230 V |
| Plynový příkon | 22 kW |
| Automatická kontrola zavápnění | Ano |
| Automatické čištění bojleru | Ano |
| Hmotnost | 155 kg |
| Teplotní vpichová sonda | Ano (6 měřících bodů) |
| Nízkoteplotní pečení | Ano |
| Pečení přes noc | Ano |
| Časování zásuvů | Ano |
| Počet rychlostí ventilátoru | 5 |
| Teplotní rozsah | 30–300 °C |
Klíčové funkce
- Integrovaný bezúdržbový systém odlučování tuků bez přídavného tukového filtru
- Funkce zchlazení pomocí ventilátoru pro rychlé ochlazení varné komory
- Měření vnitřní teploty pokrmu pomocí snímače
- Vaření s teplotním rozdílem pro šetrnou přípravu s minimálními ztrátami
- Digitální zobrazení teploty (°C/°F), vlhkosti a času
- Integrovaná ruční sprcha s automatickým navíjením
- LED osvětlení varného prostoru s vysokým barevným rozlišením
- Bezplatné servisní horké
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomaty RATIONAL iCombi PRO |
|---|---|
| Napětí: | 400 V |
| Počet GN: | 10x GN 1/1 |
| Typ: | Plynový |
| Vpichová sonda: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
