Zákaznická podpora:776 006 102info@pmn-nerez.cz

Výrobník ledu SS 35 W chlazení vodou RedFox

Kód: 00007373
Tip Český výrobek 🇨🇿
Neohodnoceno
Značka: RM GASTRO
27 900 Kč –10 %
vyrobnik ledu ss 35 w chlazeni vodou redfox
27 900 Kč –10 % 24 990 Kč 30 238 Kč včetně DPH
Skladem

Výrobník ledu SS 35 W RedFox s vodním chlazením s denní produkcí 35 kg je v celonerezovém provedení, kromě dvířek, která jsou vyrobena z ABS plastu. Výrobník ledu SS 35 W vyrobí led ve tvaru kostky o velikosti 38x38 mm a váze 22 gramů a je ideálním pomocníkem v malém i velkém gastronomickém zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobník ledu SS 35 W chlazený vodou je vhodný do restaurací, barů, kaváren a všude tam kde je potřeba mít k dispozici velmi kvalitní led.

Parametry:

  • Celonerezové provedení
  • Výroba ledu - tvar kloboučky
  • Velikost kostky: 38 x 38 mm 
  • Chlazení vodou
  • Zásobník na led: 15 kg á 22 g
  • Plyn R290
  • Napájení: 230 V
  • Příkon: 0,4 kW
  • Rozměr (šxhxv): 435 x 605 x 695 mm
  • Spotřeba vody: 34 l
  • Min/max teplota okolí: 5°/ 43°C
  • Min/max teplota vody: 5°/ 35°C
  • Produkce: 35 kg / 24 h
  • Hmotnost: 41 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlazení vodou
Chlazení: Vodou
Odpadové čerpadlo: Ne
Produkce ledu: do 60 kg / den

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Pod značkami RM GASTRO a REDFOX nabízíme komplexní a široké portfolio produktů, služeb s profesionálním řešením. Značka RM GASTRO a REDFOX představuje ucelený sortiment produktů a technologií používaných v gastronomických provozech po celém světě. Zákazník se může spolehnout na naše profesionální služby i komplexní řešení kuchyňských provozů od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla