Pekařská pec UNOX XEFR-03EU-ELDV Elena + ZDARMA redukce vzduchu XUC156
Kód: XEFR-03EU-ELDVSouvisející produkty
Nepřilnavý hliníkový plech BAKE.BLACK TG 460 od italského výrobce UNOX. Plech o rozměru 600 x 400 x 15,5 mm.
Plech Fakiro Grill TG465 od italského výrobce Unox o rozměru 600 x 400 x 13 mm. Rovný plech s nepřilnavým povrchem pro dvojí použití: hladký povrch pro pečení/pražení a...
Nerezový rošt STEAM&FRY GRP 420, UNOX pro pečení s kombinovaným režimem páry a fritování hranolků. Perforovaný rošt z nerezové oceli je ideální pro vakuové vaření...
Perforovaný hliníkový plech pro přípravu předpečených baget FORO.BAGUETTE TG 445 od italského výrobce Unox o rozměru 600 x 400 x 34 mm. Je ideální pro mražené bagety a...
Plech z nerezové oceli STEEL.BAKE od italského výrobce UNOX. Rozměr plechu 600 x 400 x 20 mm.
Kynárna XEKPT-08EU-B s extra rychlým generátorem páry a přesnější kontrolou teploty.
Perforovaný hliníkový plech s teflonovým povrchem FORO.BLACK, Unox TG 430 o rozměru 600 x 400 x 15 mm. Ideální pro croissanty, mražený chléb, dánské plundry a křehké...
Sada pro redukci přívodu vzduchu Unox XUC156 obsahuje jeden disk.
Kynárna XEKPT-10EU-B s extra rychlým generátorem páry a přesnější kontrolou teploty.
Rovný chromovaný rošt CHROMO.GRID GRP 405 od italského výrobce UNOX s rozměrem 600 x 400 x 8,5 mm.
Statická pec DECK SHOP.Pro, kapacita 1x 600x400 - Vám umožňuje péci v tradiční statické peci uvnitř moderního systému. Rychlý přenos tepla pro zkrácení doby pečení a vysoká...
Perforovaný plech potažený silikonem FORO.SILICO TG 415 od italského výrobce UNOX. Plech o rozměru 600 x 400 x 15 mm pro přípravu cukrářských a pekařských výrobků.
Perforovaný hliníkový plech FORO.BAKE, Unox TG 410 o rozměru 600 x 400 x 15 mm pro přípravu cukrářských a pekárenských produktů. Ideální pro křehké těsto, dortové...
Hliníkový plech BAKE TG 405 od iatlského výrobce UNOX. Rozměr plechu 600 x 400 x 15 mm.
Kondenzační digestoř - vyžaduje připojení na vodu XEKHT-HCEU UNOX
Bakery.Pure XHC010 - umožňuje filtrovat až 1000 litrů vody (v závislosti na tvrdosti vody). V případě použití v kombinaci s LINEMISS je nutné přikoupit redukci JG 8-10 mm KEL1055A
Detailní popis produktu
Pekařská pec UNOX XEFR-03EU-ELDV Elena + ZDARMA redukce vzduchu XUC156
Profesionální konvekční pec UNOX BAKERLUX SHOP.Pro s kapacitou 3× 600×400 mm, pokročilými technologiemi pro distribuci vzduchu a řízené klima v komoře, určená pro sestavy pekárenských zařízení.
Integrace se sestavou BAKERLUX SHOP.Pro
Možnost ovládat kynárnu BAKERLUX SHOP.Pro z ovládacího panelu umožňuje zapojit zařízení na sebe a vytvořit kompletní sestavu pro pečení. Pro pece BAKERLUX SHOP.Pro verze LED jsou k dispozici digestoře BAKERLUX SHOP.Pro Ventless s kondenzátorem par a vysokou účinností nebo digestoře BAKERLUX SHOP.Pro Waterless bez nutnosti napojení na přívod vody.
AIR.Plus technologie
Ventilátory s reverzním chodem a 2 manuálně nastavitelné rychlosti ventilátoru pro rovnoměrnou distribuci horkého vzduchu v komoře.
DRY.Plus & STEAM.Plus technologie
Odvod vlhkosti z pečící komory a kombinovaný režim konvekčního pečení a páry s nastavením 20–40–60–80–100 %.
Protek.SAFE™ technologie
Maximální tepelná efektivita a bezpečnost; brzda motoru omezující únik tepla při otevření dveří.
MAXI.LINK technologie
Umožňuje zapojení zařízení do sestavy na sebe pro komplexní pekárenské pracoviště.
Technické parametry
| Otevírání dveří | Shora dolů |
| Typ uzavírání | Manuální |
| Rozteč vsunů | 75 mm |
| Elektrický příkon | 3,5 kW |
| Rozměry (š×h×v) | 800 × 811 × 425 mm |
| Hmotnost | 46 kg |
| Napětí / frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Kapacita | 3× 600×400 |
| Plechy | Nejsou součástí |
| Mytí | Nemá |
| Přívod odpadu | Nemá |
| Přívod vody | Má |
Pečící režimy
- Konvenční pečení s nastavitelnou teplotou 30° až 260 °C
- Maximální teplota předehřátí 260 °C
- Kombinovaný režim konvekčního pečení a páry 48 °C až 260 °C
Pokročilé a automatické nastavení pečících programů
- 3 kroky pečení
- Rychlé programy: 12
- Programy: 99
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rossella & Elena 600x400 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Napětí: | 230 V |
| Počet plechů: | 3x (600 x 400) |
| Příkon: | 3,5 kW |
| Přívod na vodu: | ano |
| Typ: | Elektrický |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.
Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel.
