Pekařská pec digitální GN 1/1 MDR 42 RedFox
Kód: 00008425Související produkty
Perforovaný plech potažený silikonem BAKE.SILICO TG 416 od italského výrobce UNOX. Perforovaný plech potažený silikonem o rozměru 600 x 400 x 9 mm pro přípravu cukrářských a...
Perforovaný plech potažený silikonem FORO.SILICO TG 415 od italského výrobce UNOX. Plech o rozměru 600 x 400 x 15 mm pro přípravu cukrářských a pekařských výrobků.
Nepřilnavý hliníkový plech BAKE.BLACK TG 460 od italského výrobce UNOX. Plech o rozměru 600 x 400 x 15,5 mm.
Gastronádoba nerezová TOMGAST profi GN 1/1 vhodná k vaření v konvektomatech do 300 °C. Nádoba s rozměrem 530 x 325 mm a objemem 14 l je z kvalitní nerezové oceli, která je...
Gastronádoba nerezová profi GN 1/1 530 x 325 mm, objem 9 l. Gastronádoby jsou z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Nerezové gastronádoby jsou...
Gastronádoba nerezová TOMGAST profi GN 1/1 s rozměrem 530 x 325 mm a objemem 5 l z kvalitní nerezové oceli, která je vhodná do všech typů kuchyní. Je vyrobena v souladu s...
Rovný chromovaný rošt CHROMO.GRID GRP 405 od italského výrobce UNOX s rozměrem 600 x 400 x 8,5 mm.
Hliníkový plech BAKE TG 405 od iatlského výrobce UNOX. Rozměr plechu 600 x 400 x 15 mm.
Perforovaný hliníkový plech s teflonovým povrchem FORO.BLACK, Unox TG 430 o rozměru 600 x 400 x 15 mm. Ideální pro croissanty, mražený chléb, dánské plundry a křehké...
Detailní popis produktu
Pekařská pec digitální GN 1/1 MDR 42 RedFox
Profesionální elektrická pekařská pec formátu GN 1/1 s digitálním ovládáním a nerezovým provedením z oceli AISI 304.
Digitální ovládání
Nerezové provedení AISI 304
Nastavitelný komínek
Příkon 6,3 kW / 400 V
Technické parametry
| Rozměry (ŠxHxV) | 770 x 740 x 675 mm |
| Hmotnost | 63 kg |
| Vnější barva zařízení | nerezové |
| Materiál | AISI 304 |
| Typ spotřebiče | elektrické zařízení |
| Příkon elektrický | 6,3 kW |
| Napájení | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Typ ovládání | digitální |
| Komínek pro odtah vlhkosti | ne |
| Nastavitelný komínek | ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pekařské pece Unox a RedFox |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Napětí: | 400 V |
| Počet GN: | 4x GN 1/1 |
| Počet plechů: | 4x (600 x 400) |
| Typ: | Elektrický |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pod značkami RM GASTRO a REDFOX nabízíme komplexní a široké portfolio produktů, služeb s profesionálním řešením. Značka RM GASTRO a REDFOX představuje ucelený sortiment produktů a technologií používaných v gastronomických provozech po celém světě. Zákazník se může spolehnout na naše profesionální služby i komplexní řešení kuchyňských provozů od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla.
