Myčka nádobí jednoplášťová QQI 52 RedFox + ZDARMA chemie 1+1
Kód: 00011266Související produkty
Oplachovací přípravek pro profesionální myčky nádobí. Dávkování 0,3 ač 0,9 gramu přípravku na 1 litr vody oplachové lázně v závislosti na tvrdosti vody a materiálu. Oplachový...
Univerzální tekutý mycí detergent pro profesionální myčky nádobí; dávkování: 1 až 5 g přípravku na 1 litr mycího roztoku v závislosti na tvrdosti vody a stupni znečištění...
Univerzální přípravek k odstraňování vodního kamene pro profesionální myčky nádobí. Dávkování: 15 – 30 ml přípravku na 1 l vody podle tloušťky usazenin.
Koš plastový na sklenice - 25 pozic C 1025
Vozík plastový s rukojetí C 1122 pro plastové koše 500 x 500 mm
Nerezový podstavec pod myčky s policí, rozměr 600 x 600 x 550 mm.
Košík na příbory - hranatý
Koš plastový na sklenice - 9 pozic C 1009
Koš plastový na sklenice - 16 pozic C 1016
Univerzální tekutý mycí detergent pro profesionální myčky nádobí; dávkování: 1 až 5 g přípravku na 1 litr mycího roztoku v závislosti na tvrdosti vody a stupni znečištění...
Nerezový podstavec pod myčky bez police, rozměr 600 x 600 x 550 mm.
Koš plastový na sklenice - 49 pozic C 1049
Změkčovač vody manuální dvoukohoutový 12l RedFox - LT 12 slouží k úpravě vody a zabraňují usazování vápenatých usazenin (v konvektomatech, pecích, myčkách nádobí, kávovarech...
Detailní popis produktu
Profesionální myčka nádobí 500 × 500 mm s výškou dveří 365 mm
Výkonná profesionální myčka nádobí s velkým košem 500 × 500 mm a nadstandardní výškou dveří 365 mm. I přes kompaktní rozměry umožňuje pohodlné vkládání vysokých sklenic i větších talířů. Ideální řešení pro náročnější gastro provozy.
Intuitivní ovládání a nastavení dle provozu
Tři dotyková tlačítka a třímístný LED displej s diodovou lištou zobrazují teplotu vody v mycí lázni i bojleru, počet cyklů a případné chybové hlášky. Uživatel může nastavit teplotu i dávkování mycí a oplachové chemie, servisní technik následně upraví další provozní parametry.
Velká kapacita
Koš 500 × 500 mm, kapacita až 60 košů / hod.
Robustní konstrukce
Celonerezové provedení, lisované podpěry košů a otočná horní a dolní ramena.
Kompletní výbava
1× koš na sklo, 1× koš na talíře, 1× košík na příbory, dávkovač chemie a samočistící cyklus.
Technické parametry
| Rozměr koše | 500 × 500 mm |
| Výška dveří | 365 mm |
| Rozměry (š × h × v) | 575 × 605 × 820 mm |
| Hmotnost | 56 kg |
| Napětí | 230 V / 1N |
| Příkon | 3,5 kW |
| Bojler | 3 kW / 6 l |
| Vana | 2,1 kW / 20 l |
| Mycí cykly | 60 / 120 / 150 sek. |
| Kapacita | 60 / 30 / 24 košů / hod. |
Standardní programy
- ProSpeed – krátký program pro lehce zašpiněné nádobí
- ProFessional – standardní mycí program pro běžně zašpiněné nádobí
- ProTemp – dlouhý program pro silně zašpiněné nádobí
- ProLong – kontinuální mytí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myčky Redfox QQI |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Napětí: | 230 V |
| Odpadové čerpadlo: | Ne |
| Opláštění: | Jednoplášťové |
| Velikost koše: | 50 x 50 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pod značkami RM GASTRO a REDFOX nabízíme komplexní a široké portfolio produktů, služeb s profesionálním řešením. Značka RM GASTRO a REDFOX představuje ucelený sortiment produktů a technologií používaných v gastronomických provozech po celém světě. Zákazník se může spolehnout na naše profesionální služby i komplexní řešení kuchyňských provozů od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla.
