Konvektomat elektrický 20x GN 1/1 nástřik MPD 2011 ERAM
Kód: 00020601Detailní popis produktu
Konvektomat elektrický 20x GN 1/1 nástřik MPD 2011 ERAM
Profesionální elektrický konvektomat s kapacitou 20x GN 1/1, vybavený moderním dotykovým ovládáním a kombinovaným systémem páry a horkého vzduchu pro универсální tepelnou úpravu pokrmů.
Technické parametry
| Rozměry (š x h x v) | 995 x 835 x 1850 mm |
| Hmotnost netto | 260 kg |
| Typ spotřebiče | Elektrické zařízení |
| Příkon elektrický | 31,000 kW |
| Napájení | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Materiál | AISI 304 |
| Nastavitelné nožičky | Ano |
| Typ ovládání | Dotykové + knoflíky |
| Typ mycího prostředku | Tekutý mycí detergent + oplach vodou |
| Nízkoteplotní tepelná úprava | od 50 °C |
| Typ osvětlení | LED |
| Materiál tělesa | Incoloy |
| Rozteč mezi zásuvy | 65 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Počet rychlostí ventilátoru | 6 |
| USB port | Ano, pro nahrání receptů a aktualizaci firmware |
| Typ ohřevu zařízení | Kombinace páry a horkého vzduchu |
| Počet GN / EN zařízení | 20 |
| Velikost GN / EN zařízení | GN 1/1 |
| Funkce regenerace pokrmů | Ano |
| Delta T tepelná úprava | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konvektomat 20x GN 1/1 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost RM Gastro je uznávaný evropský výrobce profesionálního gastrozařízení. Pod značkou RM nabízí špičkové produkty pro hotely, restaurace, pizzerie, závodní a školní jídelny a ostatní velké profesionální kuchyně. Základními ingrediencemi značky jsou inovativní technologie, pokročilé funkce, nadstandardní provedení a vynikající design, který plně obstojí i v konceptu front cooking. U kuchyní garantujeme dlouhou výdrž, špičkovou kvalitu a příkladnou spolehlivost včetně zákaznických služeb a řešení. Pod značkou REDFOX nabízí vysoce funkční produkty s moderním, praktickým a spolehlivým řešením pro menší kuchyně, pro hotely, restaurace, pizzerie, provozovny rychlého občerstvení a další menší provozy. Důraz je kladen na užitnou hodnotu, funkčnost a odolnost.
