Detailní popis produktu
Konvektomat 10x GN 1/1 MPDN 1011 X ERAM (pravá varianta)
Elektrický konvektomat s kapacitou 10× GN 1/1, dotykovým ovládáním s 7" displejem a kombinací páry a horkého vzduchu – v balení se změkčovačem vody LT12 manuální ZDARMA.
Dotykové ovládání 7"
1000 programů
Funkce uzení
HACCP
Technické parametry
| Rozměry (ŠxHxV) | 907 x 752 x 1023 mm |
| Hmotnost | 110 kg |
| Typ spotřebiče | elektrické zařízení |
| Příkon elektrický | 17,4 kW |
| Napájení | 400 V / 3N - 50 Hz |
| Materiál | AISI 304 |
| Vnější barva zařízení | nerezové |
| Nastavitelné nožičky | ano |
| Řízení vlhkosti | ano, nepřímé měření |
| Stohovatelnost | ano |
| Typ ovládání | dotykové |
| Doplňující informace | možnost reverzního otevírání dveří - klika na pravé straně (nutné specifikovat při objednávce) |
| Typ vývinu páry | nástřik |
| Komínek pro odtah vlhkosti | ano |
| Velikost displeje | 7" |
| Delta T tepelná úprava | ano |
| Sjednocené dokončení pokrmů EasyService | ano |
| Vaření přes noc | ano |
| Mycí systém | otevřený |
| Typ mycího prostředku | tekutý mycí detergent + oplach vodou |
| Více úrovňové vaření | program zásuvů - řízení tepelné úpravy pro každý pokrm zvlášť |
| Nízkoteplotní tepelná úprava | od 50°C |
| Zastavení ventilátoru | přerušení chodu při otevření dveří, nebržděný |
| Typ osvětlení | LED osvětlení ve dveřích, na jedné straně |
| Materiál a tvar komory | AISI 304, se zaoblenými rohy pro snadné čištění |
| Reverzibilní ventilátor | ano |
| Funkce udržovací skříně | ano |
| Standardní výbava k zařízení | 1-bodová sonda |
| Materiál tělesa | Incoloy |
| Sonda | ano |
| Sprcha | ruční (volitelná) |
| Rozteč mezi zásuvy | 74 mm |
| Funkce uzení | ano |
| Vnitřní osvětlení | ano |
| Nízkoteplotní tepelná úprava | ano |
| Počet rychlostí ventilátoru | 3 |
| Počet programů | 1000 |
| USB port | ano, pro nahrání receptů a aktualizaci firmware |
| Konstrukce dveří | odvětrávané bezpečnostní dvojité sklo, rozebíratelné pro snadné čištění |
| Počet přednastavených programů | 100 |
| Počet kroků receptu | 9 |
| Min teplota zařízení | 50°C |
| Max teplota zařízení | 300°C |
| Typ ohřevu zařízení | kombinace páry a horkého vzduchu |
| HACCP | ano |
| Počet GN/EN | 10 |
| Velikost GN/EN | GN 1/1, EN 600x400 mm |
| Hloubka GN | 65 mm |
| Průřez vodičů CU (mm²) | 5 |
| Jmenovitý průměr potrubí | DN 50 |
| Přípojka na vodu | 3/4" |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pod značkami RM GASTRO a REDFOX nabízíme komplexní a široké portfolio produktů, služeb s profesionálním řešením. Značka RM GASTRO a REDFOX představuje ucelený sortiment produktů a technologií používaných v gastronomických provozech po celém světě. Zákazník se může spolehnout na naše profesionální služby i komplexní řešení kuchyňských provozů od rychlého občerstvení, přes pizzerie, bary, kavárny, cukrárny, restaurace, hotely, závodní a školní jídelny, až po výrobny jídla.