Spojovací sada pro elektrické konvektomaty (+ chem.prostředek) XEVQC-0011-E-DR
Kód: XEVQC-0011-E-DRDetailní popis produktu
- Spojovací sada XEVQC-0011-E-DR pro elektrické konvektomaty obsahuje spojovací prvek z nerezové oceli, odvod pro napojení odpadu včetně sifonu a ostatní komponenty nezbytné pro správnou instalaci 2 konvektomatů na sebe. Obsahuje i 2 balení (2l) čistícího prostředku DET&Rinse PLUS pro okamžité použití konvektomatu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.
Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel.