Volejte od pondělí do pátku 7-18h
Zákaznická podpora:776 006 102info@pmn-nerez.cz
Měna
CZK

Stopkynárna Coldline LEVTRONIC J120/1FH

Kód: 6180913
Italská výroba 🇮🇹 Doprava zdarma Záruka 2 roky
Neohodnoceno
215 900 Kč –10 %
stopkynarna coldline levtronic j1201fh
215 900 Kč –10 % 194 290 Kč 235 091 Kč včetně DPH
Na objednávku (expedice 3-7 týdnů)

Stopkynárna COLDLINE LEVTRONIC J120/1FH s teplotním rozsahem -6°C / +40°C, s nastavitelnou vlhkostí od 40% do 95% (po 1%), systémem zvlhčování horkou párou, LED osvětlením, které neovlivňuje teplotu v komoře a výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Vybaven el. odmrazováním a automatickým odpařováním kondenzátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stopkynárna Coldline LEVTRONIC J120/1FH

Multifunkční stopkynárna nové generace s vestavěným agregátem a teplotním rozsahem -6 °C / +40 °C, určená pro zavážecí vozík 20× EN600×800 mm (40× EN600×400 mm).

Technologie LEVTRONIC

Vytváří mikroklima ideální pro zrání jakéhokoli těsta bez ohledu na povětrnostní podmínky. Program lze přizpůsobit dle typu kvasinek, mouky a charakteristik vody. Automat zvládá celý cyklus: rychlé zchlazení těsta → udržení pod 3 °C → reaktivaci → kynutí → uložení připraveného těsta až do pečení.

Řízený průtok vzduchu

Diferencovaný a směrovaný proud vzduchu zaručuje maximální homogenitu teploty na všech policích, aniž by přímo měnil produkt – udržuje jej hydratovaný a bez povrchových trhlin.

COSMO Wi-Fi monitoring

Inovativní wi-fi technologie umožňuje sledovat všechny provozní parametry z chytrého telefonu odkudkoli. Okamžitě upozorní na anomálie způsobené výpadkem proudu nebo jinými faktory.

Celonerezové provedení AISI 304

Kvalitní nerez Cr-Ni 18/10 vyjma zad, oblé rohy v komoře, postranní nárazníkové lišty, magnetické těsnění dveří a antikorozní lakovaný výparník se systémem FSS pro rychlý servis.

Úspora času, energie a kvality

Díky stopkynárnám LEVTRONIC výrazně ušetříte čas, snížíte spotřebu energie a zvýšíte kvalitu podávaných pokrmů.

Programy a funkce

Programování kynárny

Umožňuje naprogramovat zastavení, zchlazení a opětovné nakynutí v požadovaném čase s nastavením 5 pracovních fází: zchlazení / zastavení kynutí / udržení / reaktivace / kynutí / uložení do pečení.

Manuální kynutí

Umožňuje aktivovat program přímého kynutí. Na konci programu LEVTRONIC udržuje těsto v optimálním stavu až do pečení.

Nepřetržitý cyklus

Pomocí manuální funkce nastavte čas, teplotu, vlhkost a úroveň ventilace. LEVTRONIC nakyne a připraví těsto kontinuálním cyklem bez zastavení.

Skladování

Potraviny se skladují při požadované teplotě mezi -6 °C a +10 °C.

Vytváření nových programů

K dispozici seznam systémových programů pro různé druhy pokrmů. Nastavení lze zkontrolovat v aktuálním cyklu a uložit do osobní nabídky. Polohu kláves receptury lze změnit vlastním rozvržením menu na TOUCH panelu. Pomocí jednoduchého dotyku lze zkontrolovat a změnit nastavení aktuálního programu.

Řízení a nastavení

TEPLOTA – optimální teplota pro zrání těsta od -6 °C do +40 °C

VLHKOST VZDUCHU – ideální procento vlhkosti v rozmezí 45 % až 95 % (přesně po 1 %)

PROUDĚNÍ VZDUCHU – ideální intenzita ventilace mezi 25 % a 100 % (přesně po 1 %)

ČAS – nastavení požadovaného času fáze

Výbava: LEVTRONIC J120/1FH

  • Intuitivní dotykový ovládací panel 4,3"
  • Přehledné menu, recepty a nápověda k funkcím
  • Osvětlení LED, které neovlivňuje teplotu v komoře
  • Teplotní rozsah: -6 °C až +40 °C
  • Nastavitelná vlhkost od 40 % do 95 % (po 1 %)
  • Výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
  • Systém zvlhčování horkou párou
  • Vodní filtr BRITA na čištění a permanentní úpravu vody – součást dodávky (patrona snadno vyměnitelná)
  • Regulace výkonu ventilátoru 25 %–100 % (po 1 %)
  • Automatické přepnutí do udržovacího režimu
  • Port USB pro snadný přenos a ukládání dat
  • Možnost propojení na systém COSMO Wi-Fi
  • Zesílená izolace 75 mm (minimální tepelné ztráty)
  • Klimatická třída 5 (do okolní teploty +40 °C / relativní vlhkost 40 %)
  • Elektrické odmrazování a automatické odpařování kondenzátu
  • Oblá hladká komora pro zavážecí vozík pro plechy EN 600×800 mm
  • Doporučený zavážecí vozík 20× EN600×800 mm (40 plechů EN600×400 mm) – není součástí dodávky
  • Dveře s klikou a integrovaným zámkem, systém samouzavírání, stop při otevření do 105°, možnost změny směru otevírání (standardně pravé)
  • Snadno vyjímatelné vysoce izolační trojkomorové těsnění dveří s inovativní směsí D7 – až o 35 % vyšší izolační účinnost než tradiční modely
  • Modulární základna skříně s pevnou nerezovou neizolovanou podlahou

Příplatková výbava

  • Zavážecí vozík 20× EN600×800 mm (40× EN 600×400 mm) – max. rozměr vozíku: 648×810×1490 mm

Technické parametry

Napájení230 V / 1N / 50 Hz
Příkon1 360 W
Chladící výkon668 W
Kapacita1× vozík 20× EN600×400 mm
Rozteč vsunůDle vozíku
ChladivoR452A
Šířka810 mm
Hloubka1 015 mm
Výška2 115 mm
Rozměr komory (š × h)660 × 629 mm
Výška komory1 530 mm
Umístění zásuvůNa hloubku (vozík)
Ovládací panelLEVTRONIC 4,3"
Teplotní rozsah-6 až +40 °C
Nastavitelná rychlost ventilátoru25 až 100 %
Nastavitelná vlhkost40 až 95 %
Hmotnost180 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kynárny COLDLINE
Záruka: 24 měsíců

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

PROFESIONÁLNÍ ZKUŠENOSTI

Coldline od roku 1995 navrhuje technologie, které zjednodušují každodenní práci kuchařů, cukrářů, pekařů, zmrzlinářů a výrobců pizzy. Ambicí značky je předvídat potřeby trhu nabídkou inovativních řešení pro konzervaci potravin.

Od majitelů malých bister až po šéfkuchaře ve velkých kuchyních si každý může vybrat ty nejvhodnější technologie pro své výrobní potřeby.

RODINA V ČELE

Coldline je vedena rodinou, která je věrná svým ideálům: vášeň pro práci a touha inovovat; pevný základ, který firmě umožnil dosáhnout důležitých cílů díky neustálému vývoji produktu a použití nejlepších technologií ve výrobním procesu.

Technologické inovace, jednoduchost formy, modularita a snadné použití jsou principy, které Coldline inspirují k dalšímu výzkumu a vývoji.
Firma se zavazuje k vytváření technologicky vyspělých řešení, která nabízejí konkrétní výhody profesionálům v oboru, a která zároveň šetří přírodu.


NEKOMPROMISNÍ KVALITA

V laboratořích jsou všechna zařízení testována v extrémních podmínkách, takže nabízejí optimální výkon i při intenzivním používání. Pro zajištění vynikající kvality jsou všechny firemní procesy pečlivě sledovány kvalifikovanými pracovníky v souladu s normou UNI EN ISO 9001:2015.

S firemními šéfkuchaři denně studují účinky chladu na jídlo. Každé nové řešení je testováno v moderním varném centru, které postavili, aby podrobilo zchlazovače náročným provozním testům. Moderní výrobní centrum je soustředěno na ploše 22 000 m2. Srdcem závodu je automatizovaný systém na zpracování nerezové oceli, první instalace svého druhu v Evropě.