Výrobník chlazených a teplých nápojů CAPRI 2S HOT-COLD
Kód: COF-CAPRI2SHCDetailní popis produktu
Výrobník chlazených a teplých nápojů CAPRI 2S HOT-COLD
Kompaktní zařízení se dvěma nezávislými nádržemi pro simultánní přípravu chlazených i teplých nápojů. Kombinuje nerezové provedení s efektivním chladicím a ohřevným systémem pro samoobslužný provoz.
Dvě nezávislé nádoby
Jedna chlazená a jedna ohřevná nádoba po 10 litrech s samostatnou regulací teploty
Efektivní chladicí systém
Lopatkový systém víření zajišťuje rychlejší a rovnoměrné prochlazení nápoje
Samoobslužný provoz
Nerezová páčka pro samoobslužné dávkování nápojů (SELF SERVIS)
Polykarbonátové nádoby
Hranaté čiré nádoby s odnímatelným víkem pro snadnou údržbu a nabití
Důležité pokyny k používání
Před nalitím nápoje do nádoby jej nejdříve důkladně rozpustit a promíchat. Zařízení je určeno pro chlazení a ohřev míchaných nápojů. Teplé nápoje musí být bez kousků, pouze tekutina. Vhodné pro všechny typy směsí (práškové koncentráty i sirupy), džusy z koncentrátů, ledové a teplé čaje apod.
Technické parametry
| Rozměry (Š×H×V) | 270 × 400 × 730 mm |
| Napětí | 230 V |
| Objem | 2×10 litrů |
| Materiál | Nerez + Plast |
| Váha | 25 kg |
| Osvětlení nádoby | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířiče chlazených nápojů |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Od roku 1981 je Cofrimell na mezinárodním trhu, neustále se rozrůstající a rozšiřující se. V dnešní době je to přední společnost na mezinárodní úrovni v oblasti komerčního chlazení. Společnost Cofrimell má širokou škálu produktů v neustálém vývoji a vždy představovala synonymum spolehlivosti, neustálého výzkumu kvality a designu.
