Vířič chlazených nápojů STARFRESH 3x 14 l SF 3-14/L
Kód: SF 3-14/LDetailní popis produktu
Vířič chlazených nápojů STARFRESH 3x 14 l SF 3-14/L
Profesionální chladící jednonádobové zařízení na nápoje od italského výrobce PROMEK s vertikálním lopatkovým systémem víření a regulací teploty nápoje.
Vertikální lopatkový systém víření
Efektivní míchání a chladení nápojů
Vhodné pro mléčné nápoje
Nápoje bez dužiny a jemné mléčné nápoje
Regulace teploty nápoje
Přesné nastavení teploty dle potřeby
Nerezové provedení
Technické parametry
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 245 W |
| Počet nádob | 3 |
| Objem nádoby | 3 x 14 l |
| Systém chlazení | Míchaní lopatkami |
| Rozměry (š x h x v) | 580 x 440 x 690 mm |
| Váha | 40 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3-komorové |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
