Vířič chlazených nápojů STARFRESH 3 x 12 l SF 3-12/N
Kód: SF 3-12/NDetailní popis produktu
Vířič chlazených nápojů STARFRESH 3 x 12 l SF 3-12/N
Profesionální chladící zařízení od italského výrobce PROMEK s nástřikovým systémem víření, určené pro mléčné nápoje a nápoje bez dužiny. Nabízí regulaci teploty a nerezové provedení s plastovými nádobami.
Nástřikový systém víření
Pro mléčné nápoje a nápoje bez dužiny
Regulace teploty nápoje
Nerezové provedení
Nádoba
| Materiál a objem | Nádoba z plastu 3 × 12 l |
Technické parametry
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 180 W |
| Počet nádob | 3 |
| Objem nádoby | 3 x 12 l |
| Systém chlazení | nástřikem přes chladící válec |
| Rozměry (š x h x v) | 580 x 440 x 620 mm |
| Váha | 38 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vířiče chlazených nápojů |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
