Vířič chlazených nápojů STARFRESH 1 x 14 l SF 1-14/L
Kód: SF 1-14/LDetailní popis produktu
Vířič chlazených nápojů STARFRESH 1 x 14 l SF 1-14/L
Chladící jednonádobové zařízení na nápoje od italského výrobce PROMEK. Vybaveno vertikálním lopatkový systémem vířením a regulací teploty nápoje.
Vertikální lopatkový systém vířením
Vhodné pro mléčné nápoje a nápoje bez dužiny
Regulace teploty nápoje
Nerezové provedení
Nádoba
| Objem nádoby | 1× 14 l |
| Materiál nádoby | Plast |
Technické parametry
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 90 W |
| Počet nádob | 1 |
| Objem nádoby | 14 l |
| Systém chlazení | Míchaní lopatkami |
| Rozměry (š x h x v) | 210 x 430 x 620 mm |
| Váha | 21 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-komorové |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
