Vířič chlazených nápojů STARFRESH 1 x 12 I/N
Kód: SF 1-12/NDetailní popis produktu
Vířič chlazených nápojů STARFRESH 1 x 12 I/N
Jednonádobové chladící zařízení od italského výrobce PROMEK s nástřikovým systémem víření. Určeno pro mléčné nápoje a nápoje bez dužiny s možností regulace teploty nápoje.
Nástřikový systém víření
Regulace teploty nápoje
Nerezové provedení
Plastová nádoba
Technické parametry
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 90 W |
| Počet nádob | 1 |
| Objem nádoby | 1 x 12 l |
| Systém chlazení | nástřikem přes chladící válec |
| Rozměry | 210 x 430 x 620 mm |
| Váha | 20 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1-komorové |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
