Ohrievač vody HWA 8 - s pripojením na vodu - objem 8 L
Kód: 8.060.310.31002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ohrievač na vodu HWA 8 od holandského výrobcu BRAVILOR BONAMAT.
- nerezový dvojplášťový ohrievač horúcej vody
- okrúhle prevedenie
- pevné pripojenie na vodu 3/4"; v predvolenom nastavení je možné doplniť vodu aj manuálne – zdvihnutím nádoby pomocou dodaných držadiel
- režim ECO pre 4 litre horúcej vody - ak je potrebný ohrev menšieho objemu vody
- regulácia teploty +40 ° C až + 95 ° C
- oranžové tlačidlo 100° C privádza vodu k bodu varu
- tepelná ochrana a ochrana proti preťaženiu
- vypúšťací ventil z nerezovej ocele
- odstraňovanie vodného kameňa a ďalšiu údržbu je možné vykonávať rýchlo a ľahko
Parametre :
- napätie: 230 V
- príkon: 2,5 kW
- výkon: 25 l/hod.
- výška výpustného ventilu: 150 - 190 mm
- udržiavacia kapacita: 8 l
- prevedenie: nerezové
- rozmer (šxhxv): 317 x 407 x 456 mm
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Bravilor Bonamat je přední výrobce profesionálního zařízení pro přípravu teplých nápojů. Jedná se o výrobní systémy zejména pro přípravu čaje a kávy.
Značka Bravilor Bonamat je jednou z hlavních autorit na poli přípravy překapávané kávy ve vysoce sofistikovaných zařízeních více než 65 let. V Evropě je jedničkou v tomto sektoru již několik desítek let s rozsáhlou řadou zařízeních s kulatými filtry, inovativní zařízení pro přípravu teplých nápojů z instantních přípravků ale i čerstvé propaření z právě mleté kávy. Zařízení pro horkou a studenou vodu a široká nabídka příslušenství Bravilor Bonamat pro přípravu nápojů ve všech provozech.
Vedení společnosti Bravilor Bonamat je Holandsku, kde je i výrobní zázemí této značky. Společnost Bravilor Bonamat je zastoupena ve více než 80 zemích po celém světě prostřednictvím obchodních kanceláří Bravilor Bonamat nebo regionálními společnostmi, které importují zařízení pro svůj obchodní region.