Cukrářská pec UNOX XFT 197 LineMiss 4x 600x400 Manual Countertop
Kód: XFT197Související produkty
Perforovaný plech potažený silikonem FORO.SILICO TG 415 od italského výrobce UNOX. Plech o rozměru 600 x 400 x 15 mm pro přípravu cukrářských a pekařských výrobků.
Bakery.Pure XHC010 - umožňuje filtrovat až 1000 litrů vody (v závislosti na tvrdosti vody). V případě použití v kombinaci s LINEMISS je nutné přikoupit redukci JG 8-10 mm KEL1055A
Vysoký otevřený podstavec XR 190
Perforovaný hliníkový plech pro přípravu předpečených baget FORO.BAGUETTE TG 445 od italského výrobce Unox o rozměru 600 x 400 x 34 mm. Je ideální pro mražené bagety a...
Perforovaný nepřilnavý hliníkový plech pro přípravu baget FORO.BAGUETTE.BLACK TG 435 od italského výrobce Unox o rozměru 600 x 400 x 24 mm. Vlnitý plech je ideální pro mražené...
Rovný plech FAKIRO od italského výrobce UNOX s nepřilnavým povrchem TG 440 o rozměru 600 x 400 x 13 mm. Rovný plech s nepřilnavým povrchem pro dvojí použití: hladký povrch pro...
Kynárna s manuálním ovládáním Unox XLT 193 - doplňky vhodné pro konkrétní typy pecí těchto modelových řad. S těmito optimálními doplňky lze péct variace pečiva od kynutého těsta...
Perforovaný hliníkový plech FORO.BAKE, Unox TG 410 o rozměru 600 x 400 x 15 mm pro přípravu cukrářských a pekárenských produktů. Ideální pro křehké těsto, dortové...
Rovný chromovaný rošt CHROMO.GRID GRP 405 od italského výrobce UNOX s rozměrem 600 x 400 x 8,5 mm.
Chromovaný plech pro přípravu předpečených baget BAGUETTE.GRID GRP410 od italského výrobce Unox o rozměru 600 x 400 x 27 mm. Ideální pro mražené bagety a dlouhé tenké...
Hliníkový plech BAKE TG 405 od iatlského výrobce UNOX. Rozměr plechu 600 x 400 x 15 mm.
Perforovaný hliníkový plech s teflonovým povrchem FORO.BLACK, Unox TG 430 o rozměru 600 x 400 x 15 mm. Ideální pro croissanty, mražený chléb, dánské plundry a křehké...
Detailní popis produktu
UNOX XFT 197 LineMiss — konvekční cukrářská pec 4× 600×400
Stolní konvekční pec s kapacitou 4 plechů 600×400 mm, manuálním ovládáním a technologiemi pro přesnou regulaci klimatu v pečící komoře. Otevírání dveří je standardně zprava doleva s magnetickým zámkem, panty vlevo.
Klíčové technologie
AIR.Plus — distribuce horkého vzduchu ventilátory s reverzním chodem pro modely 600×400.
DRY.Plus — odsávání vlhkosti z pečící komory pro řízené suché klima.
STEAM.Plus — manuální nastavení vlhkosti uvnitř komory.
Protek.SAFE — maximální tepelná efektivita a bezpečnost práce.
Nerezová komora s oblými rohy
Komora pece z vysoce odolné nerezové oceli s oblými rohy pro jednoduché čištění a údržbu.
LED osvětlení komory
Osvětlení komory pece externím LED světlem.
Nízká hmotnost — robustní konstrukce
Robustní konstrukce využívající moderní materiály při zachování nízké hmotnosti.
Bezpečnostní prvky
Kontaktní dveřní spínač a bezpečnostní termostat.
Technické parametry
| Kapacita | 4 plechy 600 × 400 |
| Typ otevírání | Manuální, zprava doleva, magnetický zámek, panty vlevo |
| Rozteč vsunů | 75 mm |
| Napětí | 230 V-1N / 400 V-3N |
| Příkon | 6,5 kW |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Rozměry | 800 × 774 × 509 mm |
| Hmotnost | 49 kg |
| Humidity | Ano |
| Plechy | Nejsou součástí dodávky |
| Otevírání zleva doprava | Za příplatek 1 400 Kč bez DPH |
Pečící procesy
- Konvekční pečení na 30 °C až 260 °C
- Kombinovaný režim vlhkosti a konvekčního pečení na 90 °C až 260 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pekařské pece pro plechy 600x400 |
|---|---|
| Záruka: | 12 měsíců |
| Napětí: | 230V/400V |
| Ovládání: | Manuální |
| Počet plechů: | 4x (600 x 400) |
| Typ: | Elektrický |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.
Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel.
