KitchenAid Hnětač planetární Artisan 5KSM7580XEER - královská červená + mlýnek na maso

Doprava zdarma

5KSM7580XEER

Nový produkt

Kitchen Aid

Skladem - ihned k odběru

Výhodná sada pro velkou rodinu nebo menší gastronomický provoz. Součástí setu je nejsilnější a největší robot KitchenAid Artisan KSM7580XEER, v elegantní královské červené barvě, s nerezovou zvedací mísou o objemu 6,9 litru, včetně celokovového mlýnku na maso 5KSMMGA. Standardní příslušenství robota šlehací metla, hnětací hák i plochý šlehač je komplet v nerezu, i plastový štít.

Více informací

Cena s DPH22 373 Kč

Sleva-4 610 Kč

Původně 26 983 Kč s DPH
Cena bez DPH18 490 Kč

Lze koupit i na splátky

5.0

Kuchyňský robot s mísou o objemu 6,9 l KitchenAid Artisan je nejvýkonnějším a nejrobustnějším kuchyňským robotem ve své třídě*. Využijte výhod motoru o výkonu 1,3 koňské síly - je to skutečně šampión mezi našimi kuchyňskými roboty. Kapacita 6,9 l umožní kuchařům a kuchařkám podávat skvělé kulinářské výkony a rychle a efektivně zpracovávat i velké množství surovin, jako například uhníst těsto na 8 bochníků chleba, stovky koláčků anebo ušlehat 2 litry šlehačky najednou. a pokud je vaření vaší vášní, objem 6,9 L nabízí nekonečné možnosti. Objevte radost z velkorysosti.

Robot Artisan 5KSM7580 je vybaven extrémně tichým motorem s deseti rychlostmi od 40 do 200 ot/min. Samotný motor má nevídaný výkon 1,3 koňské síly (970 wattů) o příkonu 500 W, což jistě uspokojí i ty nejnáročnější kulináře. Přímý pohon robotu je konstruován za pomocí mohutných ozubených kol, které jsou využity v celokovové převodové soustavě robotu.

Roboty KitchenAid pracují na nižších výkonech při různých zátěžových podmínkách než běžné roboty. Výsledkem je pak delší životnost a provozuschopnost motoru. Samotný robot je mnohem tišší než jeho předchůdci.

Celokovová konstrukce, hmotnost 12,6 kg a protiskluzová gumová podložka robotu zabezpečuje jeho stabilitu a to za jakýchkoliv pracovních podmínek a na každém druhu povrchu.

Roboty KitchenAid využívají planetárního systému mixování. Činnost robotu je rotační a navíc se rotačně pohybuje jak šlehací metla, tak hnětací hák nebo plochý šlehač a to od středu až po okraj celé mísy. Díky tomu jsou přísady mixovány rychle, stejnoměrně a důkladně.

Do multifunkčního místa robotu lze upevnit širokou škálu volitelného příslušenství, díky kterému můžete s robotem strouhat, krouhat, krájet, lisovat, mlít a ještě mnohem více.

K jeho standardnímu vybavení patří hnětací hák (5K7SDH), plochý šlehač (5K7SFB), šlehací metla (5K7EW) a nalévací štít (5K7PS).

Součástí je rovněž nerezová mísa o objemu 6,9 litru (5KR7SB) a to pro mixování až do hmotnosti 2,2 kg mouky.

Všechno toto příslušenství je snadno vyměnitelné a umyvatelné v myčce na nádobí. 

Na tento model se vztahuje 5 let záruky (12 měsíců pro IČ)

Profesionální hladký a zaoblený design zvedací mísy
Ideální pro velkou zátěž / intenzivní využití a snadné čištění

Nerezová mísa o objemu 6,9 L
Ke snadné přípravě malého i velkého množství jídla

Vysoce účinný motor o výkonu 1,3 HP s přímým pohonem
Tichý a výkonný

Celokovová konstrukce těla, vysoce přesné kovové převody a kovová ovládací tlačítka
Stabilní, tichý a robustní

Veškeré standardní příslušenství z nerezové oceli
Robustní, trvanlivé a vhodné k mytí v myčce

Originální planetární mixování
Rychlé a důkladné míchání

Univerzální otvor pro doplňkové příslušenství
Snadné použití s širokou nabídkou volitelného příslušenství

* koňská síla udává nejvyšší výkon motoru měřený dynamometrem - přístrojem, kterým se v laboratořích běžně měří mechanický výkon motoru. Údaj ve wattech je průměrná spotřeba elektrické energie za určitou dobu. Proto počet wattů udává spotřebu přístroje, ale neodráží výkon motoru. Kuchyňský robot s mísou o objemu 6,9 l má motor o výkonu 1,3 koňské síly a deklaruje elektrickou spotřebu 500 wattů. Tento robustní motor řízený nově vyvinutou motorovou ovládací deskou ve spojení s celokovovými, vysoce přesnými převody umožňuje maximální přenos hnací síly na příslušenství a nabízí tak výjimečný mixovací výkon v míse. Jednoduše řečeno, náš nový, vysoce účinný speciální motor podává výkon, který potřebujete - a to zrovna když jej potřebujete.

 • Příkon 500 W (nevyjadřuje výkon motoru)
 • Typ motoru DC (stejnosměrný proud)
 • Výkon 1,3 koňské síly (970W)
 • Napětí 220-240V / 50-60Hz
 • Počet otáček 40 - 200 / rychlost 1-10
 • Typ regulace otáček ELEKTRONICKÁ
 • Max. kapacita 2,2 kg mouky
 • Objem mísy 6,9 l
 • Materiál motorové jednotky KOVOVÝ ODLITEK
 • Délka kabelu 1,22 m
 • Rozměry výrobku 419 x 286 x 368 mm
 • Rozměry balení 502 x 343 x 441 mm
 • Hmotnost výrobku 13,1 kg
 • Hmotnost balení 15,5 kg

Kitchen Aid

Kitchen Aid

KitchenAid je světoznámým jménem v oblasti kuchyňských spotřebičů, které jsou vysoce ceněny pro svou bezkonkurenční kvalitu, výkon, a styl. Výrobky KitchenAid, které jsou vyrobeny z odolných materiálů jako je nerezová ocel, ztělesňují synonymum pro dlouhodobou odolnost a spolehlivost, zajišťující tak, že vaše kuchyňské spotřebiče vydrží i při nejnáročnějším použití.

Klíčovým znakem produktů KitchenAid je jejich vysoký výkon. Silné motory kuchyňských robotů, například, snadno zvládnou i těžké těsta a hmoty, umožňuje vám přípravu široké škály receptů s maximální efektivitou.

KitchenAid je také známý pro svou mnohostrannost. Kuchyňské roboty lze vybavit řadou příslušenství a přídavných zařízení, které umožňují vykonávat mnoho různých úkolů, čímž se stávají nepostradatelným pomocníkem pro každou domácnost.

Estetický design KitchenAid je dalším z hlavních důvodů, proč je tato značka tak oblíbená. Produkty KitchenAid mají ikonický retro vzhled s hladkými liniemi a jsou dostupné v řadě barevných variant, které mohou vyhovovat jakémukoli vkusu a kuchyňskému interiéru.

KitchenAid také přikládá velký důraz na uživatelskou přívětivost svých produktů. Intuitivní ovládací prvky a funkce usnadňují přípravu jídla a činí produkty KitchenAid nejen funkčními, ale také snadno použitelnými.

Příslušenství

5.0
Známka 
1.1.2023

Tento hnětač od firmy KitchenAid jsem dostala k Vánocům. Už dlouho jsem si přála a už se těším že vyzkouším.


 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
 • Byl tento komentář pro vás užitečný?

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

KitchenAid Hnětač planetární Artisan 5KSM7580XEER - královská červená + mlýnek na maso

KitchenAid Hnětač planetární Artisan 5KSM7580XEER - královská červená + mlýnek na maso

Výhodná sada pro velkou rodinu nebo menší gastronomický provoz. Součástí setu je nejsilnější a největší robot KitchenAid Artisan KSM7580XEER, v elegantní královské červené barvě, s nerezovou zvedací mísou o objemu 6,9 litru, včetně celokovového mlýnku na maso 5KSMMGA. Standardní příslušenství robota šlehací metla, hnětací hák i plochý šlehač je komplet v nerezu, i plastový štít.

Zpráva

send a message