Pekařská pec Unox XEBC-04EU-EPRM 4x 600x400 PLUS

Doprava zdarma
Sleva! Pekařská pec Unox XEBC-04EU-EPRM 4x 600x400 PLUS Zobrazit větší

Nerezový podstavec se vsuvy na plechy 600x400 mm a policí ZDARMA

Nerezový podstavec ZDARMA v ceně 11.900,-Kč bez DPH
ZDARMA

XEBC-04EU-EPRM

Nový produkt

Unox

Pekařská pec Unox XEBC-04EU-EPRM 4x 600x400 PLUS - díky rovnoměrné a výkonné distribuci vzduchu technologie AIR.Maxi™ a AIR.Plus™ zaručuje perfektní výsledek při pečení všech druhů pečiva na jakémkoli patře pece. Je lehce ovladatelná jako vaše vlastní dlaň. Přirozená jako vaše mysl. 

Více informací

Cena s DPH139 864 Kč

Sleva-24 793 Kč

Původně 164 657 Kč s DPH
Cena bez DPH115 590 Kč

Lze koupit i na splátky

5.0

BAKERTOP MIND.Maps™ ONE a BAKERTOP MIND.Maps™ PLUS zajišťují kompletní kontrolu varného procesu s maximální tvůrčí svobodou. MIND.Maps™. Osobitý styl. Jedním pohybem.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem zkušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky.  Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™.  Díky tomu, i když ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

Na co můžete využít pec BAKERTOP MIND.Maps™
Díky rovnoměrné a výkonné distribuci vzduchu technologie AIR.Maxi™ a AIR.Plus™ zaručují perfektní výsledek při pečení všech druhů pečiva na jakémkoli patře pece. DRY.Maxi™ a DRY.Plus™ napomáhají ke křehkosti a zlatavé barvě výsledných produktů.
Možnost kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý.
Pečte jakýkoliv typ croissantů, s náplní nebo bez. Výsledek bude vždy voňavý a nadýchaný při jakémkoli množství připravované suroviny.
Díky speciálnímu plechu FAKIRO™ a možnosti úpravy rychlosti ventilátorů je možné v krátkém čase připravovat vysoké i nízké pizzy napodobujíce tradiční statické pece.
Parametry:
 • otevírání zprava doleva
 • nádoby: 4x 600x400
 • rozteč vsunů: 80 mm
 • příkon: 10,6 kW
 • rozměry šxhxv: 860 x 967 x 675 mm
 • hmotnost: 95 kg
 • napětí/frekvence: 400 V ~ 3N / 50-60 Hz

Možnosti:

 • Otevírání zleva doprava: XEBC-04EU-EPL/EPLM - příplatek 7800,- Kč
 • Rozteč vsunů může být dle specifických požadavků upravena za příplatek: příplatek 5200,- Kč bez DPH
 • Sada připojení 220 V 3PH+PE: art. XUC129: cena 625,- Kč bez DPH

Parametry

Napětí400 V
OvládáníDigitální
Automatické mytíAno
Počet plechů4x (600 x 400)
Rozteč vsuvů80 mm

Unox

Unox

Společnost Unox byla založena v roce 1990 a proniká na trh profesionálních pecí s výrobkem určeným k pečení mraženého chleba a mražených croissantů bez testování. Díky stále pokročilejším a přesnějším technologiím dnes dokážeme studovat a vylepšovat každý detail našich produktů a procesů. Od termofluidodynamického chování uvnitř varné komory až po kontrolu všech zkušeností, které náš zákazník se značkou UNOX prožívá.

UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.

Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel. 

Předváděcí akce konvektomatů

Všechny konvektomaty a pece UNOX je možnost před zakoupením ZDARMA otestovat u Vás na provozovně.   

 ZÍSKAT VÍCE INFORACÍ O PŘEDVÁDĚCÍ AKCI 

Příslušenství

5.0
Známka 
3.11.2022

Na výstavě jsem se zamilovala do pekárny, po konzultaci s pracovníkem firmy PMN a předváděcí akci přímo ve firmě Unox byla pekárna zakoupena a nainstalována firmo PMN. Jsme velice spokojeni.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
16.2.2021

Uvažovala jsme o stroji do naší cukrárny a zvolaila značku Unox na doporučení,musím říct že jsme velmi spkojená a je to náš velký pomocník ve výrobě.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Pekařská pec Unox XEBC-04EU-EPRM 4x 600x400 PLUS

Pekařská pec Unox XEBC-04EU-EPRM 4x 600x400 PLUS

Pekařská pec Unox XEBC-04EU-EPRM 4x 600x400 PLUS - díky rovnoměrné a výkonné distribuci vzduchu technologie AIR.Maxi™ a AIR.Plus™ zaručuje perfektní výsledek při pečení všech druhů pečiva na jakémkoli patře pece. Je lehce ovladatelná jako vaše vlastní dlaň. Přirozená jako vaše mysl. 

Video

Klikněte na popisek pro načtení videa

Zpráva

send a message