KitchenAid Sifonový kávovar 5KCM0812EOB - černá

KitchenAid Sifonový kávovar 5KCM0812E - černá Zobrazit větší

5KCM0812EOB

Nový produkt

Kitchen Aid

Cena s DPH5 190 Kč
Cena bez DPH4 289 Kč
Splátková kalkulačka  Lze také koupit na splátky
měsíčně již od 298 Kč

0.0

Jednoduchá věda, komplexní chuť....

KitchenAid sifonový kávovar Artisan automatizuje manuální proces přípravy sifónové kávy, známý také jako „vakuové“ vaření kávy, při němž používá tlak páry k protlačení horké vody ze spodní karafy do horní spařovací komory. Jakmile je proces spařování dokončen, káva se automaticky přelije zpět dolů do karafy, kde je připravena k podávání. Sifonové vaření kávy plně a rovnoměrně nasytí mletou kávu horkou vodou a z vaší oblíbené mleté kávy vytáhne svěží intenzivní chuť. Aroma kávy zůstává uvnitř kávovaru a neuniká do vzduchu, díky čemuž má káva čistou, křehkou a vibrující chuť, které nemůžete dosáhnout v překapávačích.

Snadná příprava v množství 2-8 šálků. Vychutnejte si nejen bohatou komplexní chuť své kávy, ale také proces samotné přípravy. Je totiž skutečně fascinující sledovat, jak tlak páry tlačí vodu nahoru do spařovací komory, kde je káva nasycena horkou vodou, a následně automaticky zpět kaskádovitě přelita do spodní karafy.

Automatický sifonový kávovar je bezpečný, snadno ovladatelný a nevyžaduje žádný otevřený plamen. Používá vakuové technologie k přípravě lahodné sametové kávy s plnějším tělem. Průhledná skleněná spařovací komora nabízí dramatický výhled na samotný varný proces. Nahřívací karafa se automaticky vypne, jakmile voda dosáhne ideální teploty pro přípravu kávy.

Záruka

Na tento model se vztahuje 2 roky záruky

Velká kapacita 1 litr
Výroba až 8 šálků najednou

Autentický, plně automatizovaný proces ponorné vakuové přípravy kávy při přesné teplotě
Produkuje kávu s lehčí konzistencí a svěží plnou chutí v čistém provedení pouhým přepnutím knoflíku

Extra široké hrdlo s magnetickým zajišťovacím uzávěrem
Pro snadné čištění a provoz

Prvotřídní skleněná konstrukce s prvky z nerezové oceli
Celý proces přípravy je možné pozorovat

  • Příkon 1440 W
  • Napětí 220-240V / 50-60Hz 
  • Materiál konstrukce Sklo, nerezová ocel, plast
  • Rozměry výrobku 36,2 × 17 × 22 cm
  • Rozměry balení 24,1 × 39,4 × 41,9 cm
  • Hmotnost výrobku 2,1 kg
  • Hmotnost balení 4,2 kg
  • Objem nádoby 1 L
  • Materiál víka Polypropylen (bez BPA)

Kitchen Aid

Kitchen Aid

Již téměř století dává společnost KitchenAid jídlo na první místo. Nejen vysoce kvalitní výroba tedy činí naše výrobky něčím výjimečným. KitchenAid je dokonalým partnerem, protože všechny přístroje jsou koncipovány, navrženy a vyvíjeny společně s profesionálními kuchaři a profesionály z oboru gastronomie. Výsledkem tohoto dlouhodobého vztahu je řada produktů, které díky vybraným technikám a materiálům přinášejí profesionální výsledky. Vychutnejte si práci s vysoce kvalitními, stylovými a dobře fungujícími spotřebiči se spoustou možností pro vaše gastronomické dovednosti. Všechny domácí spotřebiče KitchenAid vždy přitahovaly pozornost díky svému nadčasovému, výraznému a poutavému designu. Tento design je založen na průkopnickém kuchyňském stroji a je vrcholem každé kuchyně. Bezpochyby bylo základem všech malých i velkých vestavěných prvků jemné řemeslné zpracování, odolnost, robustnost, vysoce kvalitní materiály a smysl pro detail. Značka KitchenAid Vám nabízí širokou nabídku modelů robotů, tousterů, varných konvicvarných robotů, hnětačů, šlehačů, mixérů, kávovarů a kávomlýnků, nádobí, ale i bohatého příslušenství. 

Napsat recenzi

KitchenAid Sifonový kávovar 5KCM0812EOB - černá

KitchenAid Sifonový kávovar 5KCM0812EOB - černá

Zpráva

send a message