El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1/1 ONE

Doprava zdarma
Sleva! El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1/1 ONE Zobrazit větší

Dárek: sada sprchy Unox XHC001

K tomuto produktu dostanete sadu sprchy Unox XHC001zdarma
ZDARMA

XEVC-0711-E1R

Nový produkt

Unox

Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonějšší, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. 

Více informací

Cena s DPH118 459 Kč

Sleva-29 403 Kč

Původně 147 862 Kč s DPH
Cena bez DPH97 900 Kč
Splátková kalkulačka  Lze také koupit na splátky
měsíčně již od 1 837 Kč

4.9

Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonějšší, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. Komunikace se stává skutečně obousměrnou. Výsledek inteligentní technologie, která realizuje očekávané výsledky, kontroluje eventuální změny nastavených parametrů v průběhu varného procesu a nabízí vám nejlepší cestu, jak dosáhnout perfektního výsledku (ADAPTIVE.Cooking™).Dejte vaření dotyk vaší osobnosti. Kdykoli chcete. Vaše recepty budou kdykoli a kýmkoli znovuopakovatelné. Technologie vizuální komunikace MIND.Maps™ vám umožnuje vytvořit i ten nejkoplikovanější varný proces pouhým pohybem ruky po dotykovém displeji. Díky optickému peru MASTER.Touch™ zakreslíte průběh varného procesu uložitelného do programu "MY MIND.Maps KŘIVKY": stanou se tak zásobou znovuopakovatelných zkušeností sdílenou se všemi spolupracovníky.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem skušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky.  Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™.  Díky tomu, ikdyž ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

 • Otevírání zprava doleva
 • Nádoby: 7 x GN 1/1
 • Rozteč vsunů: 67 mm
 • Příkon: 9,9 kW
 • Rozměry šxhxv: 750 x 773 x 843 mm
 • Hmotnost: 85 kg
 • Napětí/frekvence: 400 V ~ 3N / 50-60 Hz

Parametry

Napětí400 V
Počet GN7x GN 1/1
Vpichová sondaAno
OvládáníDigitální
TypElektrický
Automatické mytíAno

Unox

Unox

Italská společnost vyrábějící od roku 1990 ty nejpreciznější výrobky na trhu

UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.

Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel. Pro obě verze jsou k dispozici propojovací rozhraní pro připojení zařízení k WiFi nebo 3G.

Příslušenství

4.9
Známka 
7.11.2017

Děkuju za rychlost a komunikaci ohledně tohoto výrobku. Skvěle, jen tak dál takových firem a produktů


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
4.10.2017

Velmi dobrý konvektomat a hlavně skvělá instalace,předvedení p.karasem z firmy Unox.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
21.9.2017

Kvalita za rozumné peníze,již máme druhy stroj a jsme spokojeni.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
19.10.2016

Suprový společník a pomocník v naší kuchyni.Usnadňuje nám velmi život.


 • Pro 0 z 1 je toto hodnocení užitečné.
 • Byl tento komentář pro vás užitečný?

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1/1 ONE

El. konvektomat UNOX XEVC-0711-E1R 7 x GN1/1 ONE

Jednoduché ovládání, ovládací panel výkonějšší, než kdy dřív: MASTER.Touch PLUS je místem pro intuitivní dialog mezi vámi a konvektomatem. 

Zpráva

send a message