Pekařská pec Unox XEBC-06EU-EPRM 6x 600x400 PLUS

Doprava zdarma

Podstavec k peci ZDARMA

Nerezový podstavec se vsuvy na plechy v ceně 11.495 kč včetně DPH
ZDARMA

XEBC-06EU-EPRM

Nový produkt

Unox

Pekařská pec Unox XEBC-06EU-EPRM 6x 600x400 PLUS s možností kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem.

Více informací

Cena s DPH196 976 Kč

Sleva-34 763 Kč

Původně 231 739 Kč s DPH
Cena bez DPH162 790 Kč
Splátková kalkulačka  Lze také koupit na splátky
měsíčně již od 3 055 Kč

5.0

BAKERTOP MIND.Maps™ ONE a BAKERTOP MIND.Maps™ PLUS zajišťují kompletní kontrolu varného procesu s maximální tvůrčí svobodou. MIND.Maps™. Osobitý styl. Jedním pohybem.

MASTER.Touch Plus™ je nejdokonalejším obrazovým dotykovým displejem, jaký byl kdy pro konvektomaty a pece použit. Díky optickému peru MASTER.Touch™ snadno zakreslíte své varné a pečící procesy a uložíte je do programů křivek "MIND.Maps-KŘIVKY": stanou se tak společným fondem zkušeností sdíleným s vašimi spolupracovníky.  Díky funkci MULTI.Time můžete současně připravovat více pokrmů s odlišnými nároky na čas přípravy. Program MISE.EN.PLACE vám naopak zaručí, že různé druhy pokrmů budete vydávat na vteřinu současně.

MASTER.Touch Plus™ nabízí přístup k receptům ChefUnox™.  Díky tomu, i když ještě zařízení neznáte, můžete ihned začít vařit. Pokud zařízení již umíte používat, ale chcete se spolehnout na zkušenosti společnosti Unox stačí pouze kliknout. Programy jsou automaticky aktualizovány a intuitivně upraveny pro vaše potřeby. MASTER.Touch Plus™ vám zaručí veškerou sílu technologie MIND.Maps™ na ještě větším prostoru. Kreativitě se meze nekladou.

Na co můžete využít pec BAKERTOP MIND.Maps™
Díky rovnoměrné a výkonné distribuci vzduchu technologie AIR.Maxi™ a AIR.Plus™ zaručují perfektní výsledek při pečení všech druhů pečiva na jakémkoli patře pece. DRY.Maxi™ a DRY.Plus™ napomáhají ke křehkosti a zlatavé barvě výsledných produktů.
Možnost kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý.
Pečte jakýkoliv typ croissantů, s náplní nebo bez. Výsledek bude vždy voňavý a nadýchaný při jakémkoli množství připravované suroviny.
Díky speciálnímu plechu FAKIRO™ a možnosti úpravy rychlosti ventilátorů je možné v krátkém čase připravovat vysoké i nízké pizzy napodobujíce tradiční statické pece.
Parametry:
 • otevírání zprava doleva (panty vlevo)
 • nádoby: 6x 600x400
 • rozteč vsunů: 80 mm
 • příkon: 14 kW
 • rozměry šxhxv: 860 x 967 x 843 mm
 • hmotnost: 112 kg
 • napětí/frekvence: 400 V ~ 3N / 50-60 Hz

Možnosti:

 • Otevírání zleva doprava: XEBC-06EU-EPL/EPLM - příplatek 7800,- Kč bez DPH
 • Rozteč vsunů může být dle specifických požadavků upravena za příplatek: příplatek 5200,- Kč bez DPH

Parametry

Napětí400 V
OvládáníDigitální
Automatické mytíAno
Počet plechů6x (600 x 400)
Rozteč vsuvů80 mm

Unox

Unox

Společnost Unox byla založena v roce 1990 a proniká na trh profesionálních pecí s výrobkem určeným k pečení mraženého chleba a mražených croissantů bez testování. Díky stále pokročilejším a přesnějším technologiím dnes dokážeme studovat a vylepšovat každý detail našich produktů a procesů. Od termofluidodynamického chování uvnitř varné komory až po kontrolu všech zkušeností, které náš zákazník se značkou UNOX prožívá.

UNOX vám nabízí možnost prodloužení záruky na náhradní díly až na 4 roky nebo na 10.000 provozních hodin. Program LONG.Life4 je hmatatelným důkazem kvality a spolehlivosti konvektomatů řady CHEFTOP MIND.Maps™ a pecí řady BAKERTOP MIND.Maps™. Aktivace záruky LONG.Life4™ je velmi snadná. Stačí propojit konvektomat CHEFTOP MIND.

Maps ONE™ či pec BAKERTOP MIND. Maps ONE™ prostřednictvím příslušného internetového rozhraní a zaregistrovat ho na internetových stránkách společnosti Unox. Verze konvektomatu/pece PLUS má v sobě již zabudovaný systém pro připojení k internetu (ethernet) a umožňuje tedy registraci provést přímo skrze ovládací panel. 

Předváděcí akce konvektomatů

Všechny konvektomaty a pece UNOX je možnost před zakoupením ZDARMA otestovat u Vás na provozovně.   

 ZÍSKAT VÍCE INFORACÍ O PŘEDVÁDĚCÍ AKCI 

Příslušenství

5.0
Známka 
12.3.2022

Perfektní pomocník v naší pekárně, zvládá perfektně lehké pečivo i koláče, chleba.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?
Známka 
4.12.2017

Vyměníli jsme starý model za nový a musíme říct že jsme udělali dobře,peče velmi dobře.


 • Byl tento komentář pro vás užitečný?

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Pekařská pec Unox XEBC-06EU-EPRM 6x 600x400 PLUS

Pekařská pec Unox XEBC-06EU-EPRM 6x 600x400 PLUS

Pekařská pec Unox XEBC-06EU-EPRM 6x 600x400 PLUS s možností kontroly rychlosti ventilátorů a důsledné regulace vlhkosti uvnitř komory zaručuje, že každý z produktů z odpalovaného těsta bude dokonalý. Nová řada profesionálních pekařských pecí UNOX BAKERTOP MIND.Maps™ boří veškeré hranice mezi ideou ve vaší mysli a připravovaným pokrmem.

Video

Klikněte na popisek pro načtení videa

Zpráva

send a message